» بهینه سازی وب سایت

ساده ترین تعریف برای بهینه سازی وب سایت

هنگامی که کاربران در موتورهای جستجو ( مانند گوگل )به دنبال مطلبی به جستجو مشغولند، برای یافتن آن با درج کلمات مرتبط (Keywords) با آن موضوع در موتورهای جستجو شروع به کاوش می نمایند. موتورهای جستجو صفحات وبی را که در آنها از کلمه یا کلمات مرتبط (کلمات کلیدی) استفاده شده لیست می کنند. بالاترین رتبه بر مبنای هر کلمه یا کلمات کلیدی بر مبنای قوائد و دستورالعملهای هر موتور جستجو طبقه بندی شده و به کاربران ارائه می دهند. به دلیل محبوبیت و امکانات متنوع موتور جستجوی گوگل (Google Search Engine)، آمار نشان می دهد که 65% از جستجوهای کاربران در این موتور انجام می شود و در نتیجه رتبه بندی در این موتور جستجو بسیار مهم است. گوگل قواعد رتبه بندی وب سایت ها را بصورت کلی اعلام می نماید تا صاحبان وب سایت ها با رعایت آنان به ارتقاء صفحات وب خود بپردازند.
سئو برای هر سایتی مناسب نیست و همیشه توصیه نمی شود گاهی باید روش های دیگری را برای افزایش فروش و ورود به بازار کسب و کار الکترونیکی طی نمود . اگر حوزه کاری ، محصولات و خدمات شما به قدر کافی در بین مردم کاربران در دنیای اینترنت شناخته شده می باشد سئو می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد زیرا کاربران همیشه " بر اساس نیازهایشان جستجو می کنند " .
برای مثال فرض کنید یک آچار همه کاره را برای اولین بار تولید کرده اید که هر نوع کار فنی را می توان به راحتی با آن انجام داد . اما مهم ترین سوالی که پیش می آید این است که : " وقتی مردم و کاربران از محصول شما شناختی ندارند پس به دنیال آن نیز نمی گردند " منظور از شناس بودن در بین کاربران دقیقا مثال بالاست پس اگر مثال بالا در مورد شما صدق می کند سراغ پکیج های تبلیغاتی ما بروید زیرا ادامه این مطلب برای شما مفید نخواهد بود .

021-22869949
روند بهینه سازی رهام وب

خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در شرکت رهام وب شامل موارد زیر است :

که توسط مشاورین با تجربه رهام وب انجام خواهد شد

مزایای ارتقاء وب سایت

سئو(SEO) یک وب سایت مسئله ایست که این روزها به یکی از مهمترین مسائل یک صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجو گوگل باشید. قطعا همه به دنبال رسیدن به رتبه اول گوگل هستیم.

مهم ترین فاکتور ها سئو از نظر رهام وب

بهینه سازی وب سایت مراحل زیادی داراست اما برخی از مهم ترین ویژگی های آن که هر سال برای موتورهای جستجو اهمیت بیشتری می یابند شامل :

وقتی کاربران سایتتان را دوست بدارند و سایتتان مطابق نیازهایشان باشد ، بدون شک گوگل هم عاشقتان خواهد شد . پس تک تک رفتار کاربران را آنالیز کنید .

با افزایش تعداد کاربران تلفن همراه و معرفی تکنولوژی AMP و Mobile First Index، واکنش گرا بودن اهمیت خیلی ویژه یافته است .

برای موتورهای جستجو مهم است که کاربران به محتوایی مورد نظر خود در صفحات شما دست می یابند یا خیر پس برای کاربران بنویسید نه برای موتورها جستجو

با داشتن بک لینک هایی عالی از وبسایت هایی که گوگل به آنها اعتماد دارند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند شما توجه موتور جستجو را به خود جلب می کنید .

پلن های تخفیفی بهینه سازی وب سایت (SEO)


10 درصد تخفیف

سه ماهه

20 درصد تخفیف

شش ماهه

30 درصد تخفیف

یک ساله

با ما تماس بگیرید 021-22869164