» » ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت

ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مزایای داشتن اپلیکیشن اندروید برای سایت

امروزه بسیاری از سایت­ های بزرگ دارای اپلیکیشن هستند، اگر می­ خواهید از رقابت با سایت­های بزرگ جا نمانید به فکر ساخت اپلیکیشن برای سایت و کسب و کار خود باشید. ساخت اپلیکیشن سایت خود را به گروهی متخصص بسپارید تا همه ویژگی های یک اپلیکیشن خوب را دارا باشد.

داشتن یک اپلیکیشن خوب با رعایت همه­ی استاندارها در ساخت آن باعث می­شود که شما کاربرهای خود را از دست ندهید و همچنین روز به روز به تعداد آن­ها بیافزایید و همچنین کاربران شما رضایتمندی کافی را از شما داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت


اگر اپیلیکشنی کاربردی و جذاب در سریعترین زمان و بهترین کیفیت می خواهید ما در کنار شما هستیم.

مزایای داشتن اپلیکیشن برای کسب و کارتان

دستیابی به مشتریان بیشتر

امروزه داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی بسیار رایج شده است و برای کسب و کار شما اپلیکیشن نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های امروزی است

کسب درآمد از اپلیکیشن

اپلیکیشن کسب و کار شما همیشه نام شما را به مشتری یادآوری می کند. و می تواند از محصولات به روز شما مطلع شود و این راهی برای کسب درآمد شماست

محصولات را به نمایش بگذارید

امروزه داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی بسیار رایج شده است و برای کسب و کار شما اپلیکیشن نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های امروزی است

برخی قابلیت های ساخت اپلیکیشن اندروید

شرکت رهام وب با تیمی متخصص و کارآمد در تلاش است تا نیاز شما را در زمینه طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت و طراحی سایت برطرف کند. شما می توانید طرح اولیه و اهداف اپلیکیشن خود را در نظر داشته باشید و آن را با تیم رهام وب درمیان بگذارید. تیم رهام وب با بررسی نیازهایتان، شما را در ساخت و طراحی اپلیکیشن مورد نظرتان یاری می­دهد و با انجام مشاوره رایگان شما و کسب و کارتان را برای بهترین شدن در زمینه کسب و کارتان یاری می­دهد.

نوآوری در اپلیکیشن با رهام وب

فواید اپلیکیشن بر همه واضح است که موبایل اپلیکیشن جایگاه ویژه ای در زندگی بشر امروز دارد بنابراین استفاده از اپلیکیشن چه به صورت سرگرمی و چه به صورت خدماتی میتوانند اهداف تبلیغاتی برای هر کسب و کار داشته باشند. ما برای دستیابی به بازار بزرگتر و مشتریان بیشتر با ساختن اپلیکیشن برند سازی کرده و راهی را که باید شرکت تجاری یا خدماتی طی سالیان بپیماید را کوتاه کنیم و به سرعت پله های ترقی را طی کنیم. و خدمات خود را به صورت روزانه و خصوصی به مشتریانمان ارائه دهیم. اپلیکیشن هماهنگ با تکنولوژی روز دنیاست حجم آن بسیار پایین است ، به سادگی نسب شده و مورد استفاده عمومی قرار می گیرد و بر روی اکثر گوشی ها قابل نصب است.

مزایای ساخت یک اپلیکشین اندروید خوب

سبقت از رقبا:

با ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت خود امتیاز زیادی نسبت به رقبا خواهید داشت.

ارتباط مداوم با مشتری:

اپلیکیشن سایت شما باعث ارتباط بالا با مشتری می­شود و مشتری با داشتن اپلیکیشن سایت شما هیچ­گاه کسب و کار شما را فراموش نمی­کند.

کاهش شدید هزینه تبلیغات:

با وجود اپلیکیشن موبایل چاپ کاتولوگ برای تبلیغ و اطلاع رسانی به مشتری به حداقل رسیده است و عمده تبلیغات روی اپلیکیشن سایت و تلفن همراه کاربر قرار می­گیرد.

تقویت برند:

ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت نشانگر به روز بودن سایت و کسب­و­کار و همچنین تلاش برای جذب مشتری و نگه داشتن مشتری های سابق می­باشد.

به روز رسانی:

مشتریان هر زمان که بخواهند لیست محصولات و خدمات شما را ببینند، به اپلیکیشن وارد می­شوند و در کمترین زمان لیست دلخواه در اختیارشان قرار می­گیرد.

افزایش فروش:

ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت به افزایش مشتریان و درنتیجه افزایش فروش شما منجر می شود.

حضورتون رو پررنگ تر کنید:

شما می­توانید با ارائه تخفیف ، محصولات و یا خدمات مختلف از طریق اپلیکیشن حضور پررنگتری بین مشتریان داشته باشید و مطمئن باشید که اون ها هم از این محصول و خدمات جدید شما باخبر می­شوند .

افزایش امکان دسترسی شما:

با افزایش استفاده کنندگان موبایل دردنیا شما در هر مکان و هر زمان می توانید به مشتریان دسترسی داشته باشید و هرگونه اطلاعیه که دارید رو از طریق اپلیکیشن به دست کاربران و مشتریان برسانید.

پلن های طراحی اپلیکیشن

تیم فنی رهام وب با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مشتریان گرامی پروژه های اندروید را با زبان برنامه نویسی JAVA و پروژه های iOS را با زبان برنامه نویسی swift آغاز خواهد کرد

اپلیکیشن IOS اختصاصی

اپلیکیشن IOS شرکتی

اپلیکیشن Android اختصاصی

اپلیکیشن Android شرکتی

جدیدترین نمونه کارها

با ما تماس بگیرید 021-22862477