» » سئو ارزان سایت

سئو ارزان سایت

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

سئو و بهینه سازی ارزان سایت

همیشه برای شروع هر کاری اول به هزینه ای که باید واسه اون کار بپردازیم فک میکنیم؛ تا بتونیم بدرستی برنامه ریزی کنیم.سئو،یک فرایند طولانی مدته که باید هر ماه برای اون هزینه کنیم ؛پس مقدارش واسمون خیلی مهمه... ولی همیشه حواسمون باشه گول ارزونیو نخوریم در کنارش چوب گرونیو هم نخوریم!!

در بازار پررقابت این روزها،برای بالا اومدن در صفحات گوگل به تبلیغات و بهینه سازی احتیاج داریم تبلیغات که امری بسیار پرهزینه است.پس اکثرا بدنبال سئو ارزان سایت هستند تا با هزینه ی کم،خود را به کاربران معرفی کنند و به صفحه اول گوگل بیان و حسابی درآمد کسب کنن.

تعرفه سئو در شرکت های مختلف کمی متفاوت است.اما مواظب باشید کسانی که هیچ تخصصی ندارند با اسم بهینه سازی ارزان قیمت شما رو گول نزنن،چون چنین کسانی نه تنها در آوردن سایت به صفحه اول گوگل موفق نخواهند بود بلکه حتی ممکنه خسارتی به سایت شما وارد کنن که جبرانش شما رو متحمل هزینه خیلی بیشتر کنه.سئو وبسایت، حرفه ایست که متخصص باید هرروز برای آن وقت بگذارد پس شرکتی که به شما قیمت خیلی پایین پیشنهاد میکند یا تازه کار و بی تجربه است و یا از کلاه سیاه سئو استفاده می کند و پیشرفت سایت شما در گوگل کاملا موقتی خواهد بود .

 

چرا باید برای سئو هزینه کنیم؟

سایت شما اعتبار شماس شما با سایتتون معرفی میشین کاربر جذب می کنین...برای این چیزها لازمه سایتتون به صفحه اول بیاد هزینه کردن برای چنین چیزی نباید خیلی سخت باشه پس بدنبال سئو ارزان سایت نباشین بلکه بدنبال سئو باکیفیت باشین هزینه کردن برای چنین چیزی نباید خیلی سخت باشه..در هزینه کردن برای سئوی سایتتون ریسک نکنین؛کم نیستند کسایی که ظاهر سئوکار به خودشون گرفتن و ضمانت میکنن که با هزینه کم،شما رو به صفحه اول گوگل میرسونن از اینها دوری کنین به سراغ شرکتی برین که کاری با کیفیت و هزینه مناسب به شما پیشنهاد بدن،تجربه خوبی در این زمینه داشته باشن،نمونه کارهای موفق رو به شما نشون بدن...

 

سئو ارزان خطرناک است ؟

باید گفت که هرچیزی قیمت خاص خود را دارد و به قول قدیمی ها "هیچ ارزانی بی حکمت نیست " . اما باید به این نکته هم توجه داشت که شرکت یا فردی که بهینه سازی سایت خود را به او سپرده اید در قبال ارزان بودن چه خدماتی را ارایه داده و چه کارهایی را هم انجام نمی دهد .

فقط به لینک اول بودن یک شرکت اکتفا نکنید و سایت ها و شرکت های دیگر را نیز بررسی کنید و با مشاورین آنها صحبت کنید و از آنها راجب خدماتی که ارایه می دهند سوال کنید . تجربیات و نمونه کارهای آن شرکت را بررسی نمایید و درباره آنها در اینترنت جستجو کنید و نظرات کاربران را بخوانید .

به این راحتی ها به هر شرکتی اعتماد نکنید حتی سایت رهام وب که در حال خواندن این مطلب در آن هستید و حتما درباره آنها تحقیق کنید و کیفیت کار آنها را با سایرین مقایسه کنید سپس بهترین انتخاب را خواهید کرد .

 

سئو ارزان و مقرون به صرفه

منظور از سئو ارزان چیست ؟

ارزان بودن بهینه سازی سایت از نظر شرکت ها به چند منظور استفاده می شود که متداول ترین و مهم ترین آنها به شرح زیر است :

1) برای مثال هر شرکت برای خدمات مربوط به بهینه سازی پلن ها و قرار دادهای مختلفی را مقابل مشتری قرار می دهد و بیشتر شرکت ها نیز برای مشتریانی که میخواهند بیشتر کارها را خودشان انجام دهند مانند : تولید محتوا ، لینک سازی و... و فقط برای آنالیز و گرفتن مشاوره جهت یافتن ضعف هایی که نمیتوانند تشخیص دهند نیاز به کمک دارند پلن های ارزان با قیمت های مناسبی را ارائه می دهد که باب میل خیلی ها هم هست .

2) در برخی موارد نیز در بعضی از شرکت ها به علت نوپا یا تازه تاسیس بودن قیمت خدمات جهت جذب مشتری بسیار پایین تر از سایر شرکت هاست . البته "قیمت ها همیشه کیفیت کار را مشخص نمی کنند " و نمی توان قیمیت پایین را بنا بر بی تجربگی یا ضعف یک شرکت دانست . 


ارزان بودن سئو به چه قیمتی؟؟
سئو ارزان قیمت یا بی کیفیت که با هدف فریب ربات های گوگل برای رسیدن به بالاترین نتایج انجام میشه بسیار خطرناکه و میتونه آسیب های جدی برای سایت شما به بار بیاره .
اینکه همیشه میگن هر چقدر پول بدی آش میخوری گاهی وقتا درسته و گاهی وقتا هم غلط بستگی به این امر داره که شما چه توقعاتی از یک سئوکار داشته باشید .
بیاید قبول کنیم که کار با کیفیت و خوب ارزان نیست و گاهی اوقات باید هزینه کرد تا نتیجه بهتری دید تجربه کارشناسان ما بهمون میگه :
" شرکت های زیادی در زمینه بهینه سازی سایت هستند و سئوکارهای زیادی هم در این زمینه هستند اما همیشه توجه داشته باشید که قبل از قرارداد با هر شرکتی از چند شرکت مختلف مشورت بگیرید و خدمات و صحبت ها و قول هایی که به شما می دهند را بررسی کنید خودتان متوجه خواهید شد کدامیک برایتان بهتر و مفیدتر خواهد بود و حتما حتما نمونه کارهای آنها را در زمینه بهینه سازی و سئو سایت بررسی بفرمایید . "
ارزان بودن سئو

نکات مهم در بهینه سازی وبسایت

سئو(SEO) یک وب سایت مسئله ایست که این روزها به یکی از مهمترین مسائل یک صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجو گوگل باشید. قطعا همه به دنبال رسیدن به رتبه اول گوگل هستیم.

تعرفه سئو رهام وب
قیمت سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی داره
که شرکت رهام وب در تهران کار بهینه سازی سایت شمارو با هزینه ای بین ماهانه 500هزار تومان تا 900هزار تومان انجام می دهد به چندتا از این عوامل اینجا اشاره می کنیم

پلن های تخفیفی بهینه سازی وب سایت (SEO)

سئو(SEO) یک وب سایت مسئله ایست که این روزها به یکی از مهمترین مسائل یک صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجو گوگل باشید. قطعا همه به دنبال رسیدن به رتبه اول گوگل هستیم.

10 درصد تخفیف

سه ماهه

20 درصد تخفیف

شش ماهه

30 درصد تخفیف

یک ساله

با ما تماس بگیرید 021-22869164