» » تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

 

سئو به مجموعه تکنیک هایی گفته میشود که برای بهبود رتبه ی وب سایت ها در نتیجه انجام سرچ های موتورهای جستجو انجام میشود. سئو به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم میشود. در سئو داخلی ساختار و تکنیک های مرتبط با بهبود عملکرد اولیه سایت مانند سرعت سایت انجام میشود. در سئو خارجی تمرکز بیشتر بر فرایند تولید محتوا و بک لینک گذاری خواهد بود. 
خیلی اوقات ممکن است برای انجام سئو سایتتان به دنبال شرکت هایی باشید که این خدمات را ارائه میدهند، اما از بین تعداد زیاد شرکت های فعال در حوزه طراحی سایت و سئو کدام یک میتواند گزینه ی مناسبی برای سپردن پروژه باشند؟
آیا تعرفه سئو سایت برای شما مهم تر است یا کیفیت طراحی سایت و سئو؟ 

 خیلی اوقات هم ممکن است با تبلیغات عجیبی مثل انجام سئو تضمینی رو به رو شوید. اما آیا این ادعا به راستی درست است؟ شرکتی که خود در طراحی سایت و سئو استاندارد های لازم و کافی را رعایت نکرده است چطور میتواند ادعای تضمینی برای سئو سایت را داشته باشد؟ در رابطه با سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه چقدر میدانید؟

گوگل الگوریتم های مختلفی را برای رتبه بندی وب سایت های مختلف در نظر میگیرد. استاندارد های سئو تا حد زیادی هم مشخص است هم نامشخص و بهترین متخصصان سئو نیز ممکن است بسیاری از اسرار سئو را ندانند. بنابراین ادعا سئو تضمینی ادعایی پوچ و تو خالی است، اما اگر تیمی توامند برای انجام سئو سایت خود انتتخاب کنید، قطعا نتایج مطلبوبی را برای بهینه سازی وب سایتتان خواهید دید.

 

تعرفه سئو سایت

 

تعرفه سئو سایت با توجه به فاکتور های مختلفی برآورد میشود. بنابراین تعرفه های مشخص و از پیش تعیین شده قبل از انجام آنالیزهای مرتبط بر روی سایت کاری حرفه ای به شمار نمی آید. از جمله مواردی که بر روی تخمین تعرفه سئو وب سایت اثر گذار است شامل:


1- تعداد لغات کلیدی برای سئو

2- میزان چگالی رقابت کلمات کلیدی

3- استفاده از بک لینگ ها رایگان و غیر رایگان

4- نوع و میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی

5- تولید محتوا برای وب سایت و شبکه های اجتماعی

6- بررسی جایگاه رقبا در کلمات کلیدی پر رقابت

7- آنالیز نوع فعالیت رقبا در انجام سئو


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان سئو با متخصصین رهام وب تماس بگیرید. 

021-22197147

 

نکات مهم در بهینه سازی وبسایت

سئو(SEO) یک وب سایت مسئله ایست که این روزها به یکی از مهمترین مسائل یک صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجو گوگل باشید. قطعا همه به دنبال رسیدن به رتبه اول گوگل هستیم.

پلن های تخفیفی بهینه سازی وب سایت (SEO)

سئو(SEO) یک وب سایت مسئله ایست که این روزها به یکی از مهمترین مسائل یک صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجو گوگل باشید. قطعا همه به دنبال رسیدن به رتبه اول گوگل هستیم.

10 درصد تخفیف

سه ماهه

20 درصد تخفیف

شش ماهه

30 درصد تخفیف

یک ساله