» » طراحی سایت ریسپانسیو در شیراز

طراحی سایت ریسپانسیو در شیراز

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

طراحی سایت ریسپانسیو چیست ؟

طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا یک فرآیند در طراحی سایت می باشد که باعث می شود وب سایت شما بر روی انواع دستگاه های محتلف با انواع ابعاد صفحه نمایش مانند تلفن های هوشمند ، تبلت ها و .... بدون هیچگونه بهم ریختگی در ساختار طراحی آن نمایش و قابل استفاده باشد.  

 

 

طراحی سایت ریسپانسیو یا RWD بدین معناست که می بایست به کاربران دستگاه هایی  دیگر نیز اهمیت بدهید و یا سایتی با ساختار مناسب طراحی نمایید که کاربران شما در حوزه های محتلف در هنگام بازدید از سایت شما سر درگم نشوند . در واقع سایتی بسازید که تجربه کاربری خوبی برای کاربران تلفن هاهمراه به ارمغان بیاورد .


طراحی سایت واکنش گرا در شیراز

شرکت طراحی سایت رهام وب در شیراز با طراحی سایت هایی کاملا ریسپانسیو و قابل نمایش بر روی انواع دستگاه ها در کمترین زمان و بهترین کیفیت کاربران سایت شما را به مشتریان دائمی شما تبدیل خواهد کرد .

رهام وب با سابقه ای بالا در شیراز سلایق کاربران در این ناحیه را به خوبی می شناسد و با طراحی اصولی و بروز سایت هایی مناسب با کاربری آسان برای شما طراحی می نماید .

عزیز دردونه گوگل شوید به شرطی که

گوگل از سال 2015 واکنش گرا بودن یا ریسپانسیو بودن وب سایت ها را یکی از عوامل رتبه بندی در نتایج خود معرفی کرده است .

تجربه کاربری مهم ترین ویژگی برای موتورهای جستجو برای رتبه دهی به یک سایت است و قطعا سایتی که نتواند کاربران تلفن های همراه را نسبت به رقبا از سایت خود راضی نگه دارد قطعا عزیز دردونه گوگل نیز نخواهد شد . 

 

 

وقتی بتوانید سایتی پاسخگو برای کاربران در هر دو حوزه تلفن های همراه و دکستاپ طراحی نمایید شک نکنید وقتی کاربران شما را دوست داشته باشند گوگل هم توجه ویژه ای در نتایج خود به شما خواهد کرد .


اگر سایتی زیبا با طراحی بروز و با بهترین خدمات می خواهید همین حالا با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
ویژگی های طراحی سایت ریسپانسیو توسط رهام وب

موفقیت در کسب و کارتان با تیمی با تجربه و متخصص
 • تجربه کاربری بالا
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • طراحی مطابق با اصول و مبانی بهینه سازی یا سئو
 • سازگار با انواع مرورگر ها
 • افزایش فروش و مشتریان
طراحی سایت ریسپانسیو رهام وب
مزایای طراحی سایت ریسپانسیو

وب سایتتان را واکنش گرا کنید زیرا ...

داشتن سایتی واکنش گرا یا responsive را جدی بگیرید تا تاثیرات آن را ببینید
 • افزایش ترافیک موبایل
 • بیش از نیمی از بازدید سایت ها در طی سالهای اخیر توسط کاربران تلفن های همراه بوده است و این امر مهم است که نسخه دسکتاپ سایت به نسخه موبایل شباهت داشته باشد
 • کاهش ضریب خروج
 • داشتن صفحاتی بهینه و واکنش گرا تجربه کاربری سایت شما را افزایش می دهد بنابر این کاربران زمان بیشتری را در صفحات شما می گذرانند
 • رشد سئو سایت
 • ریسپانسیو بودن سایت جزو المان های رتبه بندی در نتایج گوگل محسوب می گردد زیرا برای گوگل ارتباط پذیری آسان کاربران با یک سایت بسیار مهم است .

ریسپانسیو بودن وب سایت چه کمکی به کسب و کار شما خواهد کرد ؟

به فکر کاربرانتان باشید

با افزایش تعداد کاربران تلفن ها همراه بخصوص در فضای اینترنت و کسب و کار های آنلاین واکنش گرا بودن سایت یکی از عوامل مهم در کسب و کار شما به حساب خواهد آمد .

کاملا واضح است که اگر سایت شما ریسپانسیو نباشد چه حجم بزرگی از کاربران را از دست خواهید داد پس قطعا در ارائه و معرفی و جذب مشتری با مشکل رو به رو خواهید شد و از شما خواهش میکنم به فکر کاربران خود در دستگاه های دیگر نیز باشید .

مشتریان خود را محدود نکنید

برای مثال در نظر بگیرید درب و سقف فروشگاه خود را به گونه بسازید که فقط افرادی با قد 1 متر و 60 سانت به پایین بتوانند وارد مغازه شما شوند پس مسلما شما اجناس خود را منحصر به افرادی خاص کرده اید چون فروشگاه شما قابلیت جذب افراد با قد بلند تر را ندارد .

واکنش گرا بودن سایت هم بدین معناست که اگر به دنبال موفقیت در کسب و کار خود هستید و نمی خواهید در این عرصه از رقبای خود عقب بمانید حتما می بایست به کاربران تلفن های همراه توجه ویژه داشته باشید .

افزایش چشمگیر کاربران تلفن های همراه

در کشور خودمان بالای 50 میلیون بر طبق آمار ، از تلفن همراه استفاده می کنند . توجه کنید کسی که به فکر جذب مشتریان این حوزه با این حجم بالا نباشد ....

در سال های اخیر بیشتر از 50 و بعضا تا 80 درصد بازدید وب سایت ها از طریق تلفن های همراه بوده است و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود .

آخرین نمونه کارها

تخفیف جت

PHP , Html5 ,Css3 , javascript

موسسه ارتقا سلامت

PHP , Html5 ,Css3 , javascript