» » طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

طراحی سایت ارزان یعنی 

حتما این ضرب المثل را شنیده اید که " هر چقدر پول بدی آش میخوری " . اما ما در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم همیشه هم این ضرب المثل درست از آب در نمی آید .

طراحی سایت ارزان یعنی تعیین تمام ویژگی ها مورد نیاز شما در سایت و سپس تامین تمام این نیاز ها با کمترین هزینه . اما شاید به خودتان بگویید قرار است از قالب آماده استفاده شود و نباید به این قبیل شرکت ها اعتماد کرد در پاسخ باید بگوییم هم بله و هم خیر !

در واقع قرار است یک قالب آماده برای شما در نظر گرفته شود و بر اساس ویژگی ها مورد نیاز شما سفارشی سازی گردد . اگر کمی در فضای وب کار کرده باشید می گویید این که کار آسانی است و نباید به این اندازه قیمت هایتان گران باشد در پاسخ باید بگوییم که 

" انتخاب و تعیین یک قالب آماده قوی و کارآمد نیاز به بررسی ها تخصصی دارد و سفارشی سازی آن نیاز به وقت و تخصص پس خیلی کار آسانی هم نیست " 


طراحی سایت ارزان

ارزان بودن به چه قیمتی !

افراد زیادی هستند که نمی خواهند پول و هزینه زیادی برای سایت خود در ابتدای مسیر خرج کنند و فقط می خواهند یک سایت فقط به اندازه معرفی محصولات و خدمات خود داشته باشند . در اینگونه موارد بهترین راه استفاده از قالب ها آماده است زیرا هم در زمان کمتر و هم با هزینه پایین تری طراحی و تولید می گردد .

اما استفاده از قالب ها آماده نعایبی هم دارد از جمله :

ایرادات موجود در سورس این قالب ها

ارتقا سخت و دشوار برخی از ویژگی ها موجود

سنگین بودن زمان بارگزاری برخی از آنها

و ... 

شاید بگویید با اینکه می دانید قالب ها آماده چنین ایراداتی دارند چرا از آن ها استفاده می کنید و این قالب ها را به بقیه هم پیشنهاد می دهید . در پاسخ باید گفت 

" زیرا این قالب ها توسط تیم رهام وب بررسی شده و سفارشی سازی شده هستند و تمام ایرادات موجود که برخی از آن ها در بالا گقته شد در آن ها وجود ندارد و یا در صورت وجود رفع شده اند پس جای هیچگونه نگرانی نیست " هدفتان از طراحی سایت ارزان چیست ؟ 

اگر فقط به دنبال سایتی هستید که تنها ویژگی ها و خدمات شما را توصیف نماید و هیچگونه ویژگی دیگری نداشته باشد سایت ها آماده هم به صرفه هستند و هم زمان تحویل پایینی دارند اما سوال اینجاست آیا می خواهید این ویژگی ها را در آینده نیز ارتقا دهید یا خیر ؟ 

اگر پاسخ شما آری است باید بگوییم که باید کمی بیشتر هزینه نمایید و سایتی طراحی نمایید که قابل ارتقا باشد و اگر پاسخ شما منفی است باید بگوییم گزینه درستی را انتخاب نموده اید . 

" قالب ها آماده ای که از سوی رهام وب استفاده می شوند تماما شخصی سازی شده و قابل ارتقا می باشند پس نگران هزینه بیشتر نباشید زیرا ما با همان هزینه اولیه این ویژگی ها را برایتان فراهم می کنیم " پشتیبانی قوی 

پشتیبانی از خدمات و سرویس ها ارائه شده به شما مشتریان عزیز یکی دیگر از امکانات رهام وب می باشد . ما پس از طراحی وب سایت در کنارتان خواهیم بود تا مشکلات و نواقص ایجاد شده و پیش آمده را به طور کلی رفع نماییم .چرا به ما اعتماد کنید ؟
دلایل زیر مهم ترین دلایل اعتماد سازی مشتریان برای سپردن طراحی وب سایت با قیمت ارزان به رهام وب می باشد:
چرا به ما اعتماد کنید

برای مشاوره رایگان جهت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن با مشاورین ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

پلن های طراحی سایت

تیم فنی رهام وب با در نظر گرفتن تمامی نیاز های مشتریان گرامی به صورت اختصاصی برنامه نویسی پروژه شما را آغاز خواهد کرد.

اختصاصـی

فـروشگاهی

درج آگهـی

شرکتی

جدیدترین نمونه کارها

با ما تماس بگیرید 021-22862477