1. »

ساخت اپلیکیشن موبایل یا وبسایت مسئله این است...

اگر قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین خود را دارید حتما این سوال را از خود بپرسید که ساخت اپ برای مشتری شما مزیت بیشتری دارد یا ارائه خدمات از طریق وب سایت؟ برای پاسخ به این سوال میتوانید نمونه های موفق کسب و کار خود را رصد کنید و یا درباره نیاز مشتری تحقیق بیشتر کنید.

مشاوره - 02188652508

طراحی اپلیکیشن

طراحی انواع اپلیکیشن های موبایل نسبت به طراحی سایت عمر کمتری دارد. زمانیکه دسترسی کاربران به گوشی های هوشمند افزایش پیدا کرد این نیاز شکل گرفت که بهتر است امکانات وب سایت را بر روی گوشی کاربر، در قالب اپلیکیشن ارائه شود. مزایا طراحی اپلیکیشن نسبت به سایت جزو نیاز هایی بود که کاربران گوشی های هوشمند داشتند.
نیازهایی مانند: رابط کاربری ساده تر، در دسترس بودن و سریع بودن

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل کدام است؟

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل کدام است؟

تنوع شرکت های طراحی اپ نسبت به شرکت های طراحی وب سایت کمتر است. دلیل آن هم این است که برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل پیچیدگی های خاص خود را دارد که هر شرکتی قادر به انجام آن نیست. بنابراین برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای باید با دقت شرکت طراحی اپ مورد نظر را انتخاب کنید.

شرکت طراحی اپلیکیشن رهام وب از سال 94 به صورت تخصصی فعالیت خود را در زمینه طراحی انواع اپلیکیشن های موبایل آغاز کرد و تا به امروز توانسته در لیست شرکت های برتر طراحی اپلیکیشن برای موبایل قرار بگیرد. اگر به دنبال یک تیم حرفه ای، متخصص و دلسوز هستید قطعا رهام وب میتواند یک انتخاب در میان بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن موبایل در ایران باشد.

شرکت طراحی اپ رهام وب در حال حاضر با یک دفتر فعال در تهران و دو دفتر فعال در شیراز خدمات تخصصی طراحی انواع اپلیکیشن ها و وب اپلیکیشن های اختصاصی را انجام میدهد. اگر به دنبال یک شرکت برای طراحی اپلیکیشن خود در شیراز یا تهران میگردید میتوانید به شعبات رهام وب در این دو شهر سری بزنید.

مشاوره - 02122869949

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل چگونه محاسبه میشود؟

آن چیزی که تعیین کننده هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل است امکانات فنی پلتفرم و میزان نیرو لازم برای پیاده سازی اپ می باشد. گاها مشتریان از تیم ما انتظار دارند با ارائه چند خط توضیح شفاهی از امکانات مورد نظر اپلیکیشن، تیم فنی بتواند سریعا هزینه اپلیکیشن را محاسبه کند. باید گفت برای سنجش قیمت پروژه اپلیکیشن تنها راه ارائه لیست کامل از امکانات درخواستی و روندهای پروژه است. ما با دریافت این لیست که به آن اصطلاحا امکانات پروژه یا فایل RFP می گوییم قیمت و زمان حدودی پیاده سازی اپلیکیشن را برای مشتری محترم برآورد میکنیم.

بررسی امکانات پروژه

بررسی امکانات پروژه

اولین مورد قابل بررسی در تعیین قیمت یک پروژه امکانات مورد درخواست آن است. که تفاوت قیمت و زمانی بالایی خواهد داشت.

تعداد نیروی لازم و زمان انجام

تعداد نیروی لازم و زمان انجام

یک پروژه طراحی اپلیکیشن به میزانی که نیروی بیشتر را در زمان بیشتری به کار گیرد هزینه تمام شده بالاتری خواهد داشت.

پلتفرم ها و زبان های برنامه نویسی

پلتفرم ها و زبان های برنامه نویسی

هم اکنون غالبا اپلیکیشن ها برای موبایل های اندروید و ios طراحی میگردد و همچنین روش های جدیدی نیز برای ساخت اپلیکیشن موجود است.

طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید

برای سفارش ساخت اپلیکیشن android ابتدا باید امکانات مورد نیاز برای ساخت اپ اندروید توسط مشتری مشخص شود. پس از آماده سازی امکانات اولیه لیست موارد برای تیم فنی اندروید ارسال شده و پس از بررسی امکانات درخواستی هزینه و زمان پیاده سازی حدودی برنامه برای اندروید مشخص میشود. پس از برگزاری جلسات مختلف تحلیل فنی در نهایت قیمت و زمان بندی دقیق پروژه اندروید به مشتری محترم اعلام می شود.

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید

برای سفارش ساخت اپلیکیشن android ابتدا باید امکانات مورد نیاز برای ساخت اپ اندروید توسط مشتری مشخص شود. پس از آماده سازی امکانات اولیه لیست موارد برای تیم فنی اندروید ارسال شده و پس از بررسی امکانات درخواستی هزینه و زمان پیاده سازی حدودی برنامه برای اندروید مشخص میشود. پس از برگزاری جلسات مختلف تحلیل فنی در نهایت قیمت و زمان بندی دقیق پروژه اندروید به مشتری محترم اعلام می شود.

مشاوره - 02122869949

طراحی اپلیکیشن iOS

از آنجاییکه بخش بزرگی از کاربران گوشی های هوشمند ایرانی را کاربران iOS شامل می شوند تیم تخصصی طراحی اپلیکیشن ای او اس رهام وب، با هدف ارائه ارائه خدمات یکپارچه در حوزه طراحی اپلیکیشن شکل گرفته است. طراحی اپلیکیشن ای او اس در رهام وب همانند اندروید به صورت Native انجام می شود. البته با توجه به تحریم های اخیر اپل علیه کاربران ایرانی شرایط سختی جهت انتشار اپلیکیشن های ای او اس ایجاده شده است که تیم برنامه نویسی رهام وب میتواند نسخه جایگزین یعنی طراحی وب اپلیکیشن را برای کاربران ای او اس پیشنهاد دهد.

سفارش ساخت اپلیکیشن iOS

برای سفارش ساخت اپلیکیشن ای او اس ابتدا باید امکانات مورد نیاز برای برنامه نویسی iOS توسط مشتری مشخص شود. پس از آماده سازی امکانات اولیه لیست موارد برای تیم برنامه نویسی ای او اس ارسال شده و پس از بررسی امکانات درخواستی قیمت و زمان پیاده سازی حدودی برنامه برای ای او اس مشخص میشود. پس از برگزاری جلسات مختلف تحلیل فنی در نهایت قیمت و زمان بندی دقیق پروژه ای او اس به مشتری محترم اعلام می شود.

مشاوره - 02122869949
طراحی اپلیکیشن iOS

طراحی اپلیکیشن تحت وب

وب اپلیکیشن نوع محبوبی از انواع اپلیکیشن ها هستند که مخصوصا در سالهای اخیر با توجه به تحریم های اپل محبوبیت بالایی کسب کردند. تیم طراحی اپلیکیشن رهام وب نیز انواع وب اپلیکیشن های مورد نیاز مشتریان را طراحی و پیاده سازی می کنند. وب اپلکیشن یا PWA مخفف عبارت Progressive Web Apps است و برای به عنوان یک نسخه واحد بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و ای او اس به صورت کاملا ریسپانسیو قابل اجرا می باشد.

مشاوره - 02122869949

آیا رهام وب یک گزینه مناسب برای شماست؟

رهام وب در حوزه طراحی اپلیکیشن با سابقه تر و با تجربه تر از طراحی سایت و سئو می باشد و حدود 6 سال در این زمینه سابقه دارد . سابقه بالا دلیل بر کیفیت بالا نیست پس حتما نمونه کارهای ما را بررسی نمایید و با مشاورین ما تماس بگیرید تا به این موضوع پی ببرید که آیا ما گزینه مناسبی برایتان هستیم یا خیر ؟
زبان هایی که برای برنامه نویسی اپلیکیشن های Android و IOS در رهام وب استفاده می شود به طور کلی شامل :

Swift

Java

MySql

یک طراحی اپلیکیشن خوب چه ویژگی هایی دارد؟
3

پشتیبانی 24 ساعته

یکی از مهم ترین بخش ها در کسب و کارهای آنلاین و در کل در حوزه وب ارائه خدمات 24 ساعته است که این مسئله نیازمند تیم پشتیبانی قوی است تا هر مشکل پیش رو را رفع نمایند

4

بروز رسانی

بسیاری از اپ ها فعالیت خود را با پلن ساده تر آغاز میکنند و در صورت موفقیت اولیه نیازمند بروزرسانی و اجرای فازهای بعدی هستند رهام وب سیستم بروزرسانی قوی داشته و فازهای بعد را به خوبی اجرا می کند

1

طراحی گرافیکی مدرن

بسیاری از کاربران تازه وارد شده به سایت شما در ابتدا ذهنیتی از سایتتان ندارند و هنگام ورود اولین قضاوت را در خصوص ظاهر سایت خواهند داشت ظاهر مرتب و زیبا و اصولی سایتتان را جذاب خواهد کرد

2

امنیت

یکی از مسائل بسیار مهم در خصوص هر استارتاپ اینترنتی بحث امنیت و آسیب پذیر نبودن اپلیکیشن و وب سایت است. رهام وب برای ایجاد امنیت از متدولوژی OWASP که یک متد قوی است استفاده میکند

روند اجرای پروژه اپلیکیشن
بررسی امکانات
طراحی گرافیکی
تحویل Demo
کدنویسی
آیا واقعا باید اپلیکیشن طراحی کنید؟
آیا واقعا باید اپلیکیشن طراحی کنید؟

با اینکه داشتن اپلیکیشن واقعا فواید زیادی دارد اما نمیتوان برای افزایش فروش و سبقت از رقبا به عنوان یک گزینه حتمی به آن فکر کرد . اگر غالب مشتریان و کاربران در حوزه مورد نظر شما از تلفن های همراه استفاده نمی کنند و یا با اینترنت فقط برای کسب اطلاعات جزیی نه خرید استفاده می کنند باید گفت به فکر طراحی اپلیکیشن بودن یک اشتباه است .
اگر تمام موارد بالا در مورد شما صدق نمی کند و اگر کاربران خود را می شناسید و آن ها را تحلیل نموده اید لطفا بر روی نمونه کارها کلیک نمایید و نمونه کارهای ما را بررسی بفرمایید . خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز افتخار ماست .

پلن های طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن IOS اختصاصی

اپلیکیشن IOS شرکتی

اپلیکیشن Android اختصاصی

اپلیکیشن Android شرکتی

جدیدترین نمونه کارها

خدمات رهام وب
اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین

اپ سوپرمارکت آنلاین یا فروشگاهی هر چه با…

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

طراحی اپلیکیشن نیازمندی در دنیای وب خیلی…

مزایا طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کارها

با طراحی یک اپلیکیشن اختصاصی میتوانید…

برنامه نویسی اندروید

شرکت برنامه نویسی اندرویداگر شما به دنبال شرکت…

طراحی اپلیکیشن ios

اپلیکیشن ios چیست ؟ سیستم عامل آی او اس…

شرکت طراحی اپلیکیشن در مشهد

شرکت رهام وب سابقه طولانی در زمینه طراحی انواع…

ساخت اپلیکیشن اندروید حرفه ای

ساخت اپلیکیشن اندروید حرفه ای از خدمات…

شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید

مراحل تولید یک اپلیکیشن هدفتان…

شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن

رهام وب شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن  با…

طراحی اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن اندروید چیست ؟ پایه گذار اندروید…

خرید اپلیکیشن اندروید

ایا به دنبال شرکت معتبر برای خرید اپلیکیشن…

طراحی اپلیکیشن در شیراز

برای برخی افراد، فکر ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای…

طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن خود را به چه شرکتی بسپارید ؟ …

طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن تماس بگیرید 02188652497
09122268212 - 02188652497
کارشناس فروش