1. »

کاربرد سئو یا بهینه سازی در موتورهای جستجو

هنگامی که کاربران در موتورهای جستجو ( مانند گوگل) به دنبال مطلبی به جستجو مشغولند، برای یافتن آن با درج کلمات مرتبط (Keywords) با آن موضوع در موتورهای جستجو شروع به کاوش می نمایند. موتورهای جستجو بر اساس الگوریتمی که برای ربات های خود تعریف کرده اند صفحات وبی را که در مورد این کلیدواژه جستجو شده بهترین جواب و مقالات را ارائه میدهند برای کاربر جستجو کننده لیست میکنند. بالاترین رتبه بر مبنای هر کلمه یا کلمات کلیدی بر مبنای قوائد و دستورالعملهای هر موتور جستجو طبقه بندی شده و به کاربران ارائه می دهند. به دلیل محبوبیت و امکانات متنوع موتور جستجوی گوگل (Google Search Engine)، آمار نشان می دهد که 85% از جستجوهای کاربران در این موتور انجام می شود و در نتیجه رتبه بندی در این موتور جستجو بسیار مهم است. گوگل قواعد رتبه بندی وب سایت ها را بصورت کلی اعلام می نماید تا صاحبان وب سایت ها با رعایت آنان به ارتقاء صفحات وب خود بپردازند. ... ادامه

سئو برای هر سایتی مناسب نیست و همیشه توصیه نمی شود گاهی باید روش های دیگری را برای افزایش فروش و ورود به بازار کسب و کار الکترونیکی طی نمود . اگر حوزه کاری ، محصولات و خدمات شما به قدر کافی در بین مردم و کاربران در دنیای اینترنت شناخته شده می باشد سئو می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد زیرا کاربران همیشه " بر اساس نیازهایشان جستجو می کنند " . اما در صورتی که کسب و کار شما در موتورهای جستجو جستجوگری نداشته باشد شما به سختی میتوانید در حوزه وب فروش خود را بهتر کنید اما معرفی محصول شما و ایجاد نیاز برای کاربران با روش های صحیح میتواند تلاش خوبی برای آینده کاریتان باشد.
برای مثال فرض کنید یک آچار همه کاره را برای اولین بار تولید کرده اید که هر نوع کار فنی را می توان به راحتی با آن انجام داد . اما مهم ترین سوالی که پیش می آید این است که : " وقتی مردم و کاربران از محصول شما شناختی ندارند پس به دنبال آن نیز نمی گردند " منظور از شناس بودن در بین کاربران دقیقا مثال بالاست.

مشاوره سئو - 02122869949
مفهوم بهینه سازی در موتورهای جستجو

مفهوم بهینه سازی در موتورهای جستجو

سئو سایت یا بهینه سازی وب سایت که به اختصار seo گفته میشود معادل عبارت search engine optimization است و به معنای بهینه سازی موتور جستجوگر است. منظور از موتور جستجو گر تمامی پلتفرم های آنلاین جستجو مانند google ، yahoo، Bing و... است. بهینه سازی در موتورهای جستجو یعنی اینکه سایت شما بایستی الگوریتم های موتور جستجوگر را ارضا کند و بتواند امتیاز لازم و در نتیجه رتبه لازم را در نتیجه جستجو کسب کند. تا بتوانید وبسایتتان و در نتیجه کسب و کار خود را در معرض دید مصرف کنندگان قرار داده و فروش یا درآمد خود را ارتقا دهید.
در سئو سایت، ما وب سایت شما را مطابق استاندارد های موتورهای جستجو گر طراحی و نگه داری میکنیم. از آنجاییکه گوگل محبوب ترین موتور جستجوگر در دنیا و به ویژه در ایران است اصول سئو انجام شده روی وب سایت های ایرانی و خارجی مطابق با آخرین استاندارهای روز گوگل در بهینه سازی وب سایت است.

مشاوره سئو - 02122869949
روند بهینه سازی رهام وب

روند بهینه سازی در رهام وب

خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در شرکت رهام وب شامل موارد زیر است :

که توسط مشاورین با تجربه رهام وب انجام خواهد شد

چطور در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

چطور در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

بسیاری از مشتریان این سوال را میپرسند که چطور میتوانند در صفحه ی اول گوگل جایگاه کسب کنند؟باید گفت که سئو و بهینه سازی وب سایت فرایندی هزینه و زمان بر است. در رابطه با سئو باید واقع بین و صبور باشید. رقابت با وب سایت هایی که در طی چندین سال و با صرف هزینه و زمان زیادی، توانسته اند جایگاه خوب در گوگل کسب کنند یک روزه یا یک هفته یا حتی یک ماهه اتفاق نمی افتد. اما با برنامه ریزی و طراحی استراتژی صحیح برای سئو می توان در مدت زمانی مشخص بهترین نتیجه را از بهینه سازی سایت کسب کرد.

مشاوره سئو - 02122869949

مراحل سئو و بهینه سازی وبسایت

در صورتی که وبسایت شما معیارهای فنی لازم را برای سئو داشته باشد یکی از مهمترین فاکتورها که میتواند به کسب رتبه شما در گوگل کمک کند انتشار محتوای مناسب و مفید برای کاربران است زیرا گوگل در الگوریتم خود همیشه رضایت کاربران را میسنجد دیگر اقدام مهم ایجاد ساختار صفحه بندی صحیح یا UX هست.

1 طراحی یا بازطراحی وب سایت از نظر فنی مطابق با استراتژی سئو

2انجام سئو داخلی وب سایت و آماده سازی هرچه بیشتر بستر سئو وب سایت

3تولید محتوا ارزشمند و کاربردی که برای کاربر جذابیت محتوایی و بصری داشته باشد.

4لینک سازی داخلی یا ایجاد ارتباط میان صفحات مختلف سایت

5لینک سازی خارجی و ریپورتاژ آگهی پس از تثبیت محتواگذاری و ارتقای اولیه

6نگهداری سئو وبسایت (بهبود جایگاه صفحات و برنامه ریزی برای کلمات بیشتر و سخت تر)

قیمت سئو و بهینه سازی وب سایت

قیمت سئو و بهینه سازی وب سایت

هزینه و تعرفه سئو سایت در شرکت های سئو کار مختلف متفاوت است. متاسفانه مبنایی مشخص، برای تعیین قیمت بهبود سئو سایت توسط شرکت سئو کار وجود ندارد. هر شرکت بنا بر سطح کیفیت سئو و نوع خدمات مکمل سئو قیمت گذاری سئو را انجام میدهد. به طور کلی میتوان گفت موارد زیر در تعیین قیمت و هزینه سئو سایت تاثیر گذار هستند:

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت های سئو رهام وب، میتوانید با کارشناسان ما به صورت تلفنی و یا در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید.

مزایای ارتقاء وب سایت

سئو(SEO) یک وب سایت مسئله ایست که این روزها به یکی از مهمترین مسائل یک صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجو گوگل باشید. قطعا همه به دنبال رسیدن به رتبه اول گوگل هستیم.

بهترین شرکت سئو در تهران

در تهران شرکت های سئو زیادی وجود دارند که برخی به صورت تخصصی و برخی در کنار سایر فعالیت های طراحی وب، به سئو وبسایت ها می پردازند. از آنجاییکه سئو یکی از تبلیغات بسیار پر بازده برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی است، رهام وب نیز به جهت ارائه خدمات کامل طراحی و پیاده سازی وب سایت خدمات سئو را به صورت تخصصی ارائه می دهد و در حال حاضر یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت است.

درخواست آنالیز رایگان سئوی سایت شما

از طریق فرم زیر میتوانید از کارشناسان سئوی رهام وب بخواهید که وبسایت شما را از نظر سئو به رایگان بررسی کنند و رویکرد صحیح سئوی سایت شما را ارائه داده و نقاط ضعف و قوت وبسایت فعلی شما را بررسی نمایند.

بهترین شرکت سئو در تهران
مهم ترین فاکتور ها سئو از نظر رهام وب

بهینه سازی وب سایت مراحل زیادی داراست اما برخی از مهم ترین ویژگی های آن که هر سال برای موتورهای جستجو اهمیت بیشتری می یابند شامل :

وقتی کاربران سایتتان را دوست بدارند و سایتتان مطابق نیازهایشان باشد ، بدون شک گوگل هم عاشقتان خواهد شد . پس تک تک رفتار کاربران را آنالیز کنید .

با افزایش تعداد کاربران تلفن همراه و معرفی تکنولوژی AMP و Mobile First Index، واکنش گرا بودن اهمیت خیلی ویژه یافته است .

برای موتورهای جستجو مهم است که کاربران به محتوایی مورد نظر خود در صفحات شما دست می یابند یا خیر پس برای کاربران بنویسید نه برای موتورها جستجو

با داشتن بک لینک هایی عالی از وبسایت هایی که گوگل به آنها اعتماد دارند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند شما توجه موتور جستجو را به خود جلب می کنید .

پلن های تخفیفی بهینه سازی وب سایت (SEO)


10 درصد تخفیف

سه ماهه

20 درصد تخفیف

شش ماهه

30 درصد تخفیف

یک ساله

سایر مطالب سئوی رهام وب

سئو چیست ؟

سئو به طور مختصر سئو SEO (اس ای او خوانده…

سئو سایت فروشگاهی

بهینه سازی و سئو سایت فروشگاهی: ما در این…

سئو سایت وردپرس

سئو سایت وردپرس: خیلیا فک می کنن چون خود…

بهینه سازی سایت در تهران

بهینه سازی سایت در تهران با رهام وب اگه…

قیمت سئو سایت

قیمت سئو سایت و تعرفه های سئو سایت یکی از عوامل…

آوردن سایت به صفحه اول گوگل

خيليا فک ميکنن همين که سايتشون طراحي شد کار…

بهینه سازی سایت درشیراز

رهام وب در زمینه بهینه سازی سایت در شیراز نیز…

سئو سایت در تهران

بهینه سازی سایت چیست ؟ به طور خلاصه بهینه…

سئو سایت در شیراز

چرا تیم سئو سایت رهام وب در شیراز این روزها از…

بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

سئو یا بهینه سازی به طور خلاصه یعنی حتی…

طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن تماس بگیرید 02188651381
09122268212 - 02188651381
کارشناس فروش