1. »

طراحی سایت خود را به چه شرکتی بسپارید؟

تعداد شرکت های طراحی سایت زیاد است و نرخ تعرفه هر شرکت برای طراحی انواع وب سایت ها متنوع می باشد. این موضوع باعث می شود بسیاری از مشتریان در انتخاب شرکت معتبر طراحی سایت با شک و تردید مواجه شوند. اما چطور میتوان شرکتی را انتخاب کرد که با خیالی راحت طراحی سایتمان را به آن بسپاریم؟ تجربه ی سال ها فعالیت در حوزه ی طراحی پلتفرم های تحت وب، به ما نشان داده است که معمولا بهترین شرکت طراحی سایت، شرکتی است که دارای نمونه کارهای واقعی و قابل قبول است. وجود نمونه کار واقعی از یک شرکت طراح وب میتواند این اطمینان را به شما بدهد که جای مناسبی را برای پروژه ی طراحی سایت خود انتخاب کرده اید. یک نمونه کار موفق برای یک شرکت طراحی سایت مانند یک مشتری راضی است که میتواند مشتریان بیشتری را برای سفارش پروژه از آن شرکت بیاورد. از طرفی در زمان انتخاب یک شرکت طراح سایت باید سطح دانش فنی را در آن شرکت به خوبی بسنجید. سطح دانش فنی یک شرکت طراحی وب نیز با توجه به تنوعی که در طراحی انواع پروژه ها دارد می تواند به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد.

مشاوره - 02188652508
بهترین شرکت طراحی وب سایت در تهران کدام است؟

بهترین شرکت طراحی وب سایت در تهران کدام است؟

شهر تهران به دلیل وسعت، امکانات بیشتر و جمیعت بالایی که دارد میزبان تعداد زیادی از شرکت های فعال در حوزه طراحی پلتفرم های تحت وب است. در این میان شرکتی به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت یا شرکت معتبر طراحی سایت انتخاب می شود که بتواند در سطح بالایی خدمات طراحی سایت خود را ارائه بدهد و درصد بالایی از رض ایت مشتریان خود را جلب کند. رهام وب از جمله شرکت های برتر در حوزه ی طراحی سایت در تهران است که در طی بیش از یک دهه فعالیت خود در این حوزه علاوه بر خدمات طراحی انواع سایت، خدمات متنوع دیگری مانند: طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی اپلیکیشن ای او اس، طر احی وب اپلیکیشن و سئو را نیز به مشتریان خود در تهران و سایر شهر های ایران و حتی خارج از کشور ارائه می دهد.

مشاوره - 02188652508

بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز را بشناسید

شهرستان شیراز از جمله مناطقی از ایران است که تعداد خوبی از شرکت های برنامه نویسی و طراحی وب را در دل خود جای داده است. اکثر شرکت های طراحی سایت در شیراز تنها خدمات طراحی سایت و در نهایت سئو را انجام می دهند و از ورود به حوزه ی طراحی انواع اپلیکیشن به دلیل چالش های خاص خود خودداری کرده اند. با این حال رهام وب جزو معدود شرکت های برتر طراحی سایت در شیراز است که با دو دفتر فعال در شیراز و ایجاد اشتغال برای حدودا 40 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم به ارائه خدمات طراحی انواع وب سایت، طراحی اپلیکیشن و سئو سایت مشغول به فعالیت است. پس اگر در شیراز با شهرستان های اطراف هستید برای دسترسی به شرکت معتبر طراحی سایت با مراجعه حضوری به دفاتر ما در شیراز می توانید سفارش سایت خود را با کارشناسان خبره ما در میان بزارید.

مشاوره - 02188652508

یک شرکت طراحی سایت قیمت پروژه را چگونه برآورد میکند؟

هزینه طراحی سایت را شاید بتوان مهم ترین فاکتوری دانست که بر تصمیم گیری مشتریان در سفارش پروژه موثر است. یک شرکت معتبر طراحی سایت هزینه سایت را بر اساس فاکتورهای زیر برآورد میکند:

تعداد نیرو مورد نیاز

تعداد نیرو مورد نیاز

یکی از مهم ترین فاکتورهای بررسی هزینه وب سایت تعداد نیروهای مورد نیاز برای انجام و طراحی سایت است.

زمان مورد نیاز

زمان مورد نیاز

زمان لازم برای پیاده سازی پروژه نیز جزو مهمترین عوامل در تخمین قیمت سایت توسط یک شرکت طراحی وب است.

جزئیات پروژه

جزئیات پروژه

حجم جزئیات و امکانات پروژه نیز عاملی مناسب است که علاوه بر تاثیر بر روی هزینه بر زمان پیاده سازی و تعداد نیرو مورد نیاز تاثیرگذار است.

قیمت پروژه های طراحی سایت

چگونه می توان به یک شرکت طراحی سایت اعتماد کرد؟

اعتماد زیباترین واژه و در عین حال به دست آمدنش سخت ترین چیز است. اساس تمام روابط انسانی و کسب و کارها بر مبنای اعتماد ساخته می شود. برای آنکه بتوانید مورد اعتماد ترین شرکت طراحی سایت را پیدا کنید موارد زیر را هیچگاه فراموش نکنید:

تعداد بالا نمونه کارهای موفق

تعداد بالا نمونه کارهای موفق

اگر شرکت طراحی سایتی را دیدید که تعداد زیادی از نمونه کارهای خوب در حوزه ی فعالیت خود داشت مطمئن باشید میتواند یک شرکت معتبر و قابل اعتماد برای شما باشد.

همکاری با برند های معتبر

همکاری با برند های معتبر

همکاری یک شرکت معتبر طراحی سایت با برند های حرفه ای میتواند رزومه ی آن شرکت را به شدت تقویت کرده و شرکت را به برندی قابل اعتماد در حوزه ی طراحی سایت تبدیل کند.

مشتریان راضی

مشتریان راضی

اگر درصد بالایی از مشتریان یک شرکت طراحی سایت، از فعالیت آن شرکت و پرسنلش راضی بودند آن شرکت میتواند گزینه ی خوبی برای سفارش پروژه ی طراحی سایت باشد.

یک شرکت معتبر طراحی وب برای انجام وبسایت شما چه مراحلی را پشت سر می گذارد؟

1 شناخت نیاز های کارفرما

2ارائه لیستی جامع و کامل از امکانات سایت

3آغاز طراحی گرافیکی سایت

4پیاده سازی کد وب سایت

5ارائه طرح نهایی و کسب تایید کارفرما

6آنلاین سازی وب سایت و آغاز پشتیبانی

چگونه یک شرکت معتبر طراحی وبسایت حرفه ای را شناسایی کنیم؟

برای پیدا کردن یک شرکت حرفه ای و متخصص برای طراحی سایت راه های مختلفی وجود دارد . برای مثال اگر وارد سایتی شدید و از آن خوشتان آمد کافیست از امضای پایین سایت متوجه شوید که وب سایت را چه شرکت یا تیمی طراحی کرده است. اگر امضایی پایین وب سایت نبود شما میتوانید از طریق ارتباط گرفتن با مالک وب سایت این موضوع را با وی در میان بگذارید. همچنین اگر در میان دوستان یا آشنایان خود کسی را می شناسید که تجربه ی خوب و موفقی را با یک شرکت حرفه ای طراحی سایت داشته شما نیز می توانید از خدمات همان شرکت بهره مند شوید. راه حل دیگر برای یافتن یک شرکت حرفه ای طراحی وب سایت جستجو در گوگل و انتخاب از میان وب سایت های برتر در صفحه ی اول گوگل می باشد.

مشاوره - 02122869949
خدمات یک شرکت طراحی سایت

خدمات یک شرکت طراحی سایت شامل چیست؟

خدمات طراحی سایت ارائه شده توسط یک شرکت معتبر طراحی سایت با شرکت طراحی سایت دیگر متفاوت است. برای مثال برخی از شرکت های طراحی سایت مدت زمان پشتیبانی فنی سایت را 3 ماه، برخی دیگر 6 ماه و یا 12 ماه در نظر می گیرند. ما در رهام وب همواره در تلاش بوده ایم سطح خدمات پشتیبانی وب سایت خود را در بالاترین حد ممکن با حفظ کیفیت برای مشتریان در نظر بگیریم. از جمله خدمات طراحی سایت شرکت رهام وب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

از جمله خدمات طراحی سایت رهام وب می باشد.

ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب

ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب

برای آنکه بتوانید تصمیم درستی در زمینه انتخاب یک شرکت یا تیم طراحی سایت بگیرید باید به ویژگی هایی توجه کنید که کیفیت تصمیم گیری شما را بالاتر برده و نتیجه را رضایت بخش می کند. از جمله مهمترین ویژگی های یک شرکت طراحی وب خوب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات طراحی وب شرکت رهام وب

رهام وب از جمله شرکت های برتر در حوزه ی برنامه نویسی تحت وب است که با برخورداری از یک شعبه در تهران و دو شعبه در شیراز بیش از یک دهه است که مشغول به فعالیت می باشد. دانش فنی به روز، تجربه ی بالا و مسئولیت پذیری از جمله بارز ترین ویژگی تیم های برنامه نویسی در شرکت رهام وب است. از جمله سایر خدمات رهام وب در حوزه طراحی وب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هدفشان را میشناسند

هدفشان را میشناسند

کسی که بداند چه سایتی را برای چه هدفی می خواهد و استراتژی خود را برای ورود به این عرصه تعیین نماید .

مشتریان را بشناسند

مشتریان را بشناسند

بداند آیا مشتریان و کاربران در حوزه کاری مربوطه چقدر در دنیای کسب و کارهای الکترونیک فعال هستند.

بودجه و سرمایه

بودجه و سرمایه

بودجه و سرمایه مناسبی برای بازاریابی و افزایش محبوبیت خود بین کاربران در نظر گرفته باشد .زیرا برندی که دیدی نشود مشتری هم نخواهد داشت.

شرکت رهام وب یک گزینه ی عالی است اگر...

همیشه داشتن یک سایت برای افزایش فروش و جذب مشتری گزینه مناسبی نیست . اگر فقط می خواهید یک وب سایت داشته باشید بدون تعیین یک استراتژی هدفمند باید بدانید رهام وب یک گزینه مناسب برایتان نیست . با طراحی های رهام وب قرار نیست شگفت زده شوید . ما برایتان سایتی را طراحی می نماییم که بهترین طرحی باشد که بتوانید در بین رقبایتان خوش بدرخشید . رهام وب یک گزینه عالی است برای افرادی که :

شرکت طراحی سایت معتبر

شرکت طراحی سایت معتبر

اعتبار یک شرکت طراحی سایت بستگی به توانایی و مهارت نیروها و پیشینه کاری آن شرکت دارد یکی از مهمترین موارد که بایستی در انتخاب یک شرکت لحاظ شود نحوه پشتیبانی از پروژه شما است. شرکت های مورد همکار یک شرکت طراحی سایت و توانایی آن شرکت در انجام پروژه های بزرگ و میزان رضایت مشتریان از دیگر موارد تعیین کننده هستند که میتوان در بررسی اعتبار یک شرکت طراحی سایت لحاظ نمود. قیمت مناسب ، صداقت مدیریت شرکت و موارد دیگر در آخر میتوانند اعتبار یک شرکت را تضمین کنند.

مشاوره - 02122869949

مزایای طراحی وب سایت

طراحی وب سایت حرفه ای با شرکت رهام وب
کسب درآمد

تبلیغات همیشگی، هدفمند، پایدار و کم هزینه در مقایسه با روشهای دیگر که موجب کسب درامد در مقیاس فرا منطقه ای میشود

تمایز از رقبا

شما میتوانید نقاط قوت خود را در وب سایتتان باز تاب دهید و تمایز خود را با رقبایتان به مشتریان خود عرضه کنید

در دسترس بودن در هر زمان

داشتن یک وب سایت باعث می شود محصولات و خدمات شما در هر ساعت از شبانه روز در دسترس باشد

افزایش اعتبار مجموعه شما

داشتن یک وب سایت مناسب به مجموعه شما اعتبار میبخشد زیرا امروزه تمامی شرکت های مهتبر دارای وب سایت میباشند

پلن های طراحی سایت

تیم فنی رهام وب با در نظر گرفتن تمامی نیاز های مشتریان گرامی به صورت اختصاصی برنامه نویسی پروژه شما را آغاز خواهد کرد.

اختصاصـی

فـروشگاهی

درج آگهـی

شرکتی

سایر مطالب طراحی سایت رهام وب
طراحی سایت شرکتی

چرا باید سایت شرکتی طراحی کنیم؟ امروزه با توجه…

طراحی سایت با وردپرس

اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان وب سایت شخصی…

طراحی سایت درج آگهی

در سالهای گذشته میتوان گفت که تبلیغات اینترنتی…

طراحی سایت در تهران

شرکت طراحی سایت رهام وب شعبه تهران با تیمی…

طراحی سایت در شیراز

انتخاب یک شرکت مناسب در زمینه طراحی سایت در…

طراحی سایت با php

پی اچ پی (Php) چیست؟ مخفف واژه :PHP ،…

طراحی سایت استاتیک

سایت استاتیک چیست ؟  به طور کلی به سایت…

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه فرهنگ خرید آنلاین در جامعه پذیرفته شده…

طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت اختصاصی در مشهد طراحی…

شرکت طراحی وب سایت معتبر

یکی از اصلی ترین خدمات شرکت طراحی وب سایت…

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی چیست؟ طراحی سایت سازمانی…

موزیک پلیر هوشمند

موزیک پلیر هوشمند:   تنها برنامه…

مترجم چندکاره

مترجم چندکاره: شاید تا به حال مترجم های…

اینستاگرام ذخیره کننده

اینستاگرام ذخیره کننده: تا حالا شده یه عکس…

طراحی وب سایت املاک

  وب سایت املاک داشتن یعنی امروزه هر…

طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن تماس بگیرید 02188651381
09122268212 - 02188651381
کارشناس فروش