1. »
  2. » اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین

اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد خدمات ، تعرفه ها و قیمت های رهام وب همین حالا با ما تماس بگیرید

02122869661 - 02122869949 - 02122869164

اپ سوپرمارکت آنلاین یا فروشگاهی
هر چه با پیشرفت علم و فناوری همراه می شویم و حرکت به سمت آینده داریم. استارتاپ ها و شرکت های جدید به سمت ایجاد آسودگی، رفاه، امنیت و کیفیت بالاتر حرکت می کنند. شاید کسی باور نمی کرد که بتوان بدون جابجا شدن و ترک خانه مایحتاج رومزه خود را در درب منزل تحویل گرفت. اما با ارتقای سطح فناوری و به مدد فناوری آی تی سایت ها و اپلیکیشن هایی ایجاد شده است که کارهای دشوار را برایمان راحت می کنند.

اپلیکیشن سوپرمارکتی یا فروشگاهی

همانطور که در بالا ذکر شد پیشرفت تکنولوژی نیاز به طی کردن مسافت را برای تهیه کالای های اساسی پایین آورده است. همین مسئله علاوه بر ایجاد راحتی برای مصرف کنندگان، فروشندگان و ارائه کنندگان محصول ها را با مشکلات جدی کاهش فروش و کاهش درآمد روبرو کرده است. در این میان با ظهور اپلیکیشن های فروشگاهی(اپ فروشگاهی) مصرف کنندگان و کاربران امکان این را دارند که توسط گوشی های موبایلشان و با توجه به امکانات تعریف شده کالاهایشان را تهیه کنند. پس فروش در بستر مجازی در مقابل فروش با سبک قدیم قرار گرفته است. با دو شیوه فروش و ارائه کالا به مصرف کننده روبرو هستیم:
الف) فروش به سبک سنتی
سبک سنتی فروش همراه با مراجعه حضوری مصرف کننده به محل فروشگاه همراه با دشواری های مسیر و سپری کردن زمان است که البته با بررسی و مشاهده کالا و لمس فیزیکی آن همراه است.
ب) فروش در بستر آنلاین
فناوری جدید امکان دریافت و خرید کالا را با لمس صفحه موبایل، تبلت یا کامپیوتر فراهم کرده است. بدون صرف زمان و دشواری های جابجایی.

آیا کسب و کارتان توسط فروش آنلاین تهدید می شود؟

با ظهور اپلیکیشن ها و وب سایت های فروشگاهی بسیاری از کسب و کارهای سنتی در خطر ورشکستگی قرار دارند به عنوان مثال در چند سال اخیر در کشور با ظهور تاکسی آنلاین، سوپرمارکت های آنلاین، فروشگاه های اینترنتی، درآمد و سود کسب و کارهای سنتی بسیار پایین آمده است و در مواردی با ورشکستگی روبرو شده اند. بنابرین برای روبرو شدن با این خطر می بایست فروشندگان با سبک سنتی کسب و کارشان را یا به صورت آنلاین یا نیمه آنلاین دربیاورند.
در مواردی که حس می کنید کالای شما قابلیت فروش آنلاین و یا نیمه آنلاین را دارد بهتر است در این زمینه اقدام بکنید زیرا ممکن است رقیبی سر سخت در فضای مجازی ظاهر شود و تمام مشتریان شما را برباید. بنابراین حداقل کاری که می توانید برای ایجاد حاشیه اطمینان انجام دهید این است که فروش خود را به صورت هم سنتی و هم آنلاین پیش ببرید.

مزایای فروش در بستر آنلاین با سایت و اپلیکیشن سوپر مارکت آنلاین یا فروشگاهی

1- صرفه جویی در زمان
مصرف کننده به جای آنکه لباس بپوشد و پس از طی مسافتی و ایستادن در نوبت خرید بتواند کالای خود را تهیه کند. با خرید آنلاین در زمان خود صرفه جویی خواهد کرد.

2- کاهش دشواری های تهیه کالا
مصرف کننده ممکن است امکان مراجعه حضوری برای خرید را نداشته باشد اما مزیتی که فروش در بستر آنلاین به او می دهد امکان کاهش یا حذف این دشواری ها را همراه خواهد داشت.

3- افزایش مشتریان
با فروش در بستر آنلاین یا از طریق اپلیکیشن سوپر مارکتی یا فروشگاهی، مصرف کنندگان جدید به سبب آسودگیشان به سمت شما سوق خواهند یافت.

4- کاهش هزینه
زمانی که به وسیله اپلیکیشن سوپر مارکتی یا فروشگاهی می توانید خرید کنید بنابرین از دشواری جابجایی مکانی و هزینه های آن راحت خواهید شد.

5- در دسترس بودن
اپلیکیشن سوپرمارکتی یا فروشگاهی یا فروش آنلاین بر خلاف فروش سنتی نیازی به تعطیلی ندارد و در تمام 24 ساعت شبانه روز و حتی ایام تعطیل در دسترس مشتریان است.

6- انعطاف پذیری
امکان فروش آنلاین یا اپلیکیشن فروشگاهی با منعطف تر است یعنی امکان مشاهده انواع مدل ها، برند ها و مقایسه آن ها و امکان مشاهده قیمت و نظرات بقیه مصرف کنندگان با قابلیت بازگشت کالا هست. که به نسبت فروش آنلاین انعطاف بالاتری ایجاد کرده است.

7- شخص سازی و شناخت سلایق
اپلیکیشن فروشگاهی یا فروش آنلاین می تواند از طریق آمار های دقیق سلایق مشتریان را رصد کند و همین - موجب جهت گیری صحیح تر و حرکت به سمت نیاز مشتریان میگردد.

8- امکان ارسال اعلان به مشتریان
با استفاده از اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین یا  فروشگاهی می توان با ارسال نوتیفیکیشن یا اعلان، اطلاعیه های جدید خود را به راحتی به سمع و نظر مشتری رساند که این نوعی تبلیغ رایگان و بی درد سر برای کسب و کار شماست.

9- افزایش فروش با ارائه تخفیف
یکی از بهترین روش های تبلیغ کالایتان در اپلیکیشن سوپر مارکتی یا فروشگاهی ارائه تخفیف است. شما با ارائه تخفیف به ازای هر فروش سود کمتری خواهید داشت اما با تعداد بالای فروش مواجه خواهید شد که همین در کل سبب سود بالاتر میگردد. بنابرین ارائه تخفیف می تواند یک عمل برد برد به سود مصرف کننده و فروشنده باشد.

10- نوآوری و تست کردن کالاهای جدید توسط فروشندگان
شما برای تست کردن کالاهای جدید و سنجش میزان مقبولیت یک کالا با روش سنتی می بایست حتما جنس را در معرض دید مشتریان قرار دهید این در صورتی است که در اپ فروشگاهی می توان میزان درخواست مشتریان را با روش های مختلفی سنجید و در صورتی که کالا پتانسیل فروش داشت به لیست کالاهایتان بیافزایید.

11- کمک به کاهش قیمت تمام شده کالا برای مصرف کنندگان
اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین یا فروشگاهی به سبب آنلاین بودن و امکان بروزرسانی لحظه ای قیمت ها می تواند با ارائه قیمت پایین تر و مقبول تر جلوی افزایش قیمت ها را بگیرد و حتی دلالها را از بسیاری از معاملات حذف کند.

12- استفاده از پتانسیل بالای گوشی همراه
آمار گوگل آنالیتیکس نشان میدهد که درصد بالایی از کاربران مراجعه کننده به سایت ها به وسیله موبایل وارد این محیط می شوند این واقعیت ثابت می کند که به چه میزان کابران از موبایل و امکانات داخلی آن برای ارتباط با فضای مجازی استفاده می کنند. بنابراین اپلیکیشن سوپر مارکتی یا فروشگاهی موجود در موبایل می تواند فروشنده آنلاین را با مصرف کنندگان ارتباط دهد.
 
 
یک اپلیکیشن فروشگاهی چه امکاناتی دارد؟

1- مشاهده لیست محصولات سوپرمارکت به همراه دسته بندی محصولات
2- مشاهده قیمت محصولات
3- امکان مشاهده تصویر محصول در محیط اپ
4- امکان انتخاب و افزودن محصولات به سبد خرید
5- امکان جستجوی محصول مورد نظر
6-امکان شارژ کیف پول و پرداخت هزینه تدریس
7- امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس قیمت و برند و موارد دیگر
8- امکان افزودن محصولات به علاقه مندی ها

نمونه ای کسب و کار هایی که  می توانند از اپلیکیشن  سوپرمارکت آنلاین یا فروشگاهی بهره گیرند:

1- سوپرمارکت های دارای پیک
2- سوپرمارکت های چند شعبه ای
3- هایپرمارکت های چند شعبه ای
4- فروشگاه های زنجیره ای
5-فروشگاه های کالای اساسی و خوراکی
و موارد اینچنینی که امکان فروش محصولشان را در بستر آنلاین دارند می توانند از طریق اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین یا اپلیکیشن فروشگاهی مزیت رقابتی کسب کنند و از رقبای خودشان پیشی بگیرند.
 
 

مزایای داشتن اپلیکیشن برای کسب و کارتان

دستیابی به مشتریان بیشتر

دستیابی به مشتریان بیشتر

مشتریان در انتخاب فروشگاه عواملی چون قیمت مناسب، کیفیت و رفاه را در نظر می گیرند. این در حالیست که فروش شما با یک اپلیکیشن هم رفاه، هم امکان ارائه تخفیف ها را همراه خود خواهد داشت.

کسب درآمد از اپلیکیشن

کسب درآمد از اپلیکیشن

فروش آنلاین موجب شد که بسیاری از محصولات مخصوصا محصولات مجازی به جای یک بار فروش هزاران بار به فروش برسند. آنلاین بودن فروش شما یک مزیت رقابتی برای پیشی گرفتن از رقبایتان هست

محصولات را به نمایش بگذارید

محصولات را به نمایش بگذارید

با ارتقای فناوری فروش بسیاری از محصولات به سمت اینترنتی شدن است. این موج آنلاین کردن محصولات به مرور همه گیر خواهد شد. همین حالا و قبل از رقبایتان محصولاتتان را در بستر آنلاین به نمایش بگذارید

طراحی اپليکيشن موبایل

نوآوری در اپلیکیشن با رهام وب

فواید اپلیکیشن بر همه واضح است که موبایل اپلیکیشن جایگاه ویژه ای در زندگی بشر امروز دارد بنابراین استفاده از اپلیکیشن چه به صورت سرگرمی و چه به صورت خدماتی میتوانند اهداف تبلیغاتی برای هر کسب و کار داشته باشند. ما برای دستیابی به بازار بزرگتر و مشتریان بیشتر با ساختن اپلیکیشن برند سازی کرده و راهی را که باید شرکت تجاری یا خدماتی طی سالیان بپیماید را کوتاه کنیم و به سرعت پله های ترقی را طی کنیم. و خدمات خود را به صورت روزانه و خصوصی به مشتریانمان ارائه دهیم. اپلیکیشن هماهنگ با تکنولوژی روز دنیاست حجم آن بسیار پایین است ، به سادگی نسب شده و مورد استفاده عمومی قرار می گیرد و بر روی اکثر گوشی ها قابل نصب است.

پلن های طراحی اپلیکیشن

تیم فنی رهام وب با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مشتریان گرامی پروژه های اندروید را با زبان برنامه نویسی JAVA و پروژه های iOS را با زبان برنامه نویسی swift آغاز خواهد کرد

اپلیکیشن IOS اختصاصی

اپلیکیشن IOS شرکتی

اپلیکیشن Android اختصاصی

اپلیکیشن Android شرکتی

جدیدترین نمونه کارها

طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن تماس بگیرید 02188651381
09122268212 - 02188651381
کارشناس فروش