1. »
  2. » سئو سایت در تهران

سئو سایت در تهران

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد خدمات ، تعرفه ها و قیمت های رهام وب همین حالا با ما تماس بگیرید

02122869661 - 02122869949 - 02122869164

بهینه سازی سایت چیست ؟

به طور خلاصه بهینه سازی سایت یعنی رعایت فاکتور ها و الگوریتم های موتور های جستجو در بخش های مختلف یک سایت جهت گرفتن جایگاه در نتایج موتورهای جستجو است .

شاید بگید خوب این جمله یعنی چه ؟ در پاسخ به این سوال ابتدا باید دو مورد بسیار مهم را توضیح داد سپس خودتان به راحتی جواب را می یابید :

بهینه سازی سایت برای کاربران یا موتور های جستجو

این مورد را با یک مثال توضیح می دهیم : تهران شهری بزرگ و شلوغ با جمعیتی بالا می باشد اگر هر کس در این شهر بخواهد آن طور که میخواهد رفتار کند سنگ روی سنگ بند نخواهد شد و به همین علت قوانین بوجود آمده اند .

الگوریتم ها و فاکتورهای رنکینگ موتورهای جستجو نیز دقیقا همین کار را انجام می دهند آنها یکسری قوانین را وضع نموده اند و سایت هایی که میخواهند در این موتور جستجو جایگاه بگیرند می بایست این قوانین را رعایت کنند .

جستجو سئو سایت در تهران در گوگل

آیا خود من هم با رعایت این قوانین میتوانم سایتم را بهینه کنم ؟

در پاسخ باید بگویم هم میتوانید و هم نمی توانید یعنی وقتی قرار است برای مثال عنوان و توضیحات متا برای صفحات خود بنویسید که به راحتی قابل انجام است  . خوب این مورد مشکلی ندارد اما اینکه آیا عنوان و توضیحات متا نوشته شده شما مشکلی دارد یا خیر یا چطور آن را  بهتر از این چیزی که در شرایط فعلی هست کنیم و یا نقاط ضعف رقبا در این مورد را بررسی و آن ها را تحلیل نماییم نیاز به تخصص و تجربه دارد و این یک مثال ساده ولی کاربردی بود و در برخی مسائل این موضوع پیچیده تر می شود .

بهینه سازی سایت در تهران و شیراز

شرکت رهام وب توسط کارشناسان و تیمی متخصص در امر بهینه سازی سایت در تهران و یا در هر جای دیگر در کنار شماست تا شما را در رسیدن به بالاترین جایگاه و کسب بهترین نتایج یاری و راهنمایی نماید .

ما اهدافتان را می شناسیم ، استراتژی کلمات کلیدیتان را تعیین می کنیم ، رقبایتان را تحلیل می کنیم ، استراتژی محتوایی را تعیین می نماییم و بر اساس الگوریتم ها و فاکتورها رتبه دهی کاری میکنیم که گوگل عاشق سایت شما شود .

چرا سئو سایت در تهران با رهام وب
خدمات بهینه سازی و سئو رهام وب در تهران شامل :
الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

نکات مهم در بهینه سازی وبسایت

سئو(SEO) یک وب سایت مسئله ایست که این روزها به یکی از مهمترین مسائل یک صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجو گوگل باشید. قطعا همه به دنبال رسیدن به رتبه اول گوگل هستیم.

چرا سایت خود را بهینه کنید ؟

همه از مزایا و فواید بیشمار سئو با خبرند که به چند مورد مهم ترین های آنها اشاره می کنیم که شامل : 
Seo یا بهینه سازی موتورهای جستجو

پلن های تخفیفی بهینه سازی وب سایت (SEO)

سئو(SEO) یک وب سایت مسئله ایست که این روزها به یکی از مهمترین مسائل یک صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجو گوگل باشید. قطعا همه به دنبال رسیدن به رتبه اول گوگل هستیم.

10 درصد تخفیف

سه ماهه

20 درصد تخفیف

شش ماهه

30 درصد تخفیف

یک ساله

انتخاب یک شرکت خوب بهینه سازی در تهران

اگر به دنبال یک شرکت خوب در زمینه بهینه سازی سایت در تهران می گردید حتما به نکات زیر جهت رسیدن به یک انتخاب درست توجه نمایید :

فقط گوگل را ملاک قرار ندهید

اگر در نتایج گوگل عبارت بهینه سازی سایت یا سئو سایت را جستجو کردید و از بین سایت هایی که در صفحه اول قرار دارند آنها را بررسی نموده و جذب یکی از آنها شدید باید به شما بگویم که سئو تکنیک های بسیار زیادی دارد که با استفاده از آنها میتوان مدتی در صفحه اول ماند و یا در جایگاه های بالاتر قرار گرفت برخی سایت ها از این تکنیک ها دائما استفاده میکنند در حالی که کارشناسان گوگل این تکنیک ها را بعد از انجام یک سری موارد توصیه می کنند .

شناخت هدف

اینکه بدانید قرار است بهینه سازی سایت یا سئو وب سایتتان شما را به چیزهایی برساند و یا برای چه قصد انجام آن را دارید به شما بسیار کمک می کند تا وقتی با مشاوران و کارشناسان یک شرکت صحبت می کنید و درباره خدماتشان از آنها می پرسید به راحتی تحلیل کنید که آیا شرکت مناسبی برای شما هستند یا خیر ؟

فریب وعده ها را نخورید

برخی از شرکت ها به شما قول قطعی می دهند که در یک بازه زمانی خاص مثلا تا 28 سه ماه دیگر در نتایج بالا ظاهر خواهید شد و کلی قول و وعده های دیگر . اما باید به شما بگویم که آنها دروغ هم نمیگویند آنها شما را به جایگاهی که میخواهید می رسانند اما جایگاه ثابتی نیست و وقتی دیگر قصد همکاری با آنها را ندارید در چند روز جایگاه کلماتتان به شدت افت خواهد کرد

 

توصیه رهام وب به شما این است که حتما با چندین شرکت محتلف در مورد خدمات و اهداف خود صحبت کنید و تمام موارد ذکر شده را بررسی نموده و یکی از آنها را به عنوان شرکتی که قرار است مورد اعتماد شما باشد و سایت شما را بهینه سازی کرده و به بهترین نتایج برساند انتخاب کنید .

 

رهام وب در خدمت شماست تا بر اساس الگوریتم ها روز گوگل سئو وب سایتتان در تهران و شیراز و یا در هرجای دیگر از میهن عزیزمان که هستید را انجام دهد . ما شما را در رسیدن به بالاترین نتایج یاری خواهیم نمود و در کنارتان هستیم . خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز افتخاری بزرگ برای ماست . 

جدیدترین نمونه کارها

طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن تماس بگیرید 02188651381
09122268212 - 02188651381
کارشناس فروش