» » بهینه سازی سایت در تهران

بهینه سازی سایت در تهران

امتیاز 5 /5 از 129 رای

بهینه سازی سایت در تهران با رهام وب

اگه میخواین کسب و کارتون رونق پیدا کنه،اگه میخواین سایتتون به صفحه ی اول گوگل بیاد،اگه میخواین با آوردن ساییتون به صفحه اول به اعتبار مجموعه کاریتون اضافه کنین  و برای این کار به دنبال یه شرکت متخصص و مورد اعتماد و باتجربه در این زمینه هستین به ما بپیوندین شرکت رهام وب مفتخره با تیمی متخصص در علم بهینه سازی موتور جستجو به سئو وب سایت در تهران بپردازه

ما با الگو گرفتن از الگوریتم های روز گوگل برای جایگاه دادن به سایت ها به بهینه سازی سایت شما می پردازیمتیم ما با استفاده از سئو کلاه سفید سایت شما رو به صفحه اول میرسونه و با دوری از فریب دادن گوگل باعث میشه سایتتون هیچوقت به جریمه گوگل برنخوره. بهینه سازی وب امری بسیار ضرورری در عین حال حساسه که با کمی اشتباه در انتخاب کردن شرکت برای سپردن کار به متخصصانش امکان داره به مشکلات زیادی بر بخورین و رفع این مشکل به زمان زیادی احتیاج داره

سئو سایت در تهران تخصص ماست...

رهام وب در کنار شماست تا سایتتان را به بالاترین نتایج گوگل برساند و این همکاری دو طرفه منجر به حفظ جایگاه و افزایش مشتریان شما خواهد شد . سئوی سایت شما هموطنان عزیز در تهران و سایر نقاط ایران افتخار ماست.

ویژگی های یک شرکت بهینه سازی خوب چیه؟

سئو جادو نیست سئوکار هم جادوگر نیست .هیچ وقت تصور نکنید سایت هایی که توی صفحه ی اول گوگل هستن یک شبه به این جایگاه رسیدن . رسیدن به صفحه ی اول و مهم تر از اون موندن در این سطح و سقوط نکردن به ماه ها زمان احتیاج داره .

اگه شرکتی به شما قول رسوندن سایتتون در عرض یکی دو ماه به صفحه ی اول گوگلو داد بدونین فقط این راه یه بیراهس که حتی اگه در این مدت به این جایگاه هم برسین فقط یه مدت خیلی کم دووم داره چون روش این نوع شرکتها کلاه سیاه سئو هستش و بعدش سایتتون نه تنها جایگاهو از دست میده بلکه ممکنه گوگل کلا امتیاز بودن در موتور جستجوشو از شما بگیره .

 
بهینه سازی سایت در تهران
 

سئو کار خوب یا بهینه ساز وب خوب چه ویژگی هایی داره ؟

یک سئوکار خوب به مدت زمانی بین 4ماه تا یک سال احتیاج دارد تا وب سایت شما رو به جایگاه خوبی برسونه  و این جایگاهو حفظ کنه . یک سئوکار خوب با بررسی دقیق وب سایت رقبا کلمات کلیدی رو پیدا میکنه و از اونها استفاده میکنه .

سئو کارهای حرفه ای آدم های با هوشی هستند و استراتژی دقیقی در بالا آوردن یک سایت در نتایج جست و جو دارند. سئو کار حرفه ای محتوایی مناسب برای سایت شما می یابد و سایت شما رو با کلمه های تکراری زیاد پر نمی کند .

زمان و تعرفه سئو سایت

یکی از سوالهایی که حتما واستون پیش اومده اینه که چقد هزینه و زمان میبره تا ما به هدفمون برسیم
و سایتمون به صفحه ی اول گوگل راه پیدا کنه
ما به شما کاربران عزیز تضمین می دیم طی یک دوره ی چهار ماهه تا یکساله با هزینه ای بسیار
 معقول و مناسب سایت شما رو به یکی از سایت های صفحه ی اول گوگل می رسونیم
سئو سایت در تهران
سئو تخصصی در تهران

مراحل بهینه سازی در تهران

 رهام وب در تهران براساس مهمترین فاکتورهای گوگل در رتبه بندی سایت ها در سال 2018سئوی سایت شما را انجام می دهد

  • سئوی پیش از سایت(pre-site seo)
  • متخصصان سئو در رهام وب قبل از طراحی وب سایت به تعیین استراتژی میپردازن کلمات کلیدی رو با توجه به نوع کسب و کار مشخص می کنن و رقبا رو مورد بررسی و انالیز قرار میدن
  • سئو داخل سایت(on-site seo):
  • در این مرحله اقداماتی از قبیل نوشتن محتوا استفاده از تگ ها مشخص کردن عنوان ایجاد لینک انجام میشود
  • سئوی خارج سایت(off-site seo):
  • در این مرحله از سایت های معتبر اقدام به لینک گیری می شود
  • سئوی پس از سایت(post-site seo)
  • گرفتن فیدبک از میزان ترافیک و رفتار کاربران بعد از اینکه سایت بهینه شد

آخرین نمونه کارها

فروشگاه پانته آ

PHP , Html5 ,Css3 , javascript

ارزان کده

PHP , Html5 ,Css3 , javascript

شرکت معماری زانا

php , Html5 ,Css3 , javascript