1. »
  2. » قیمت سئو سایت

قیمت سئو سایت

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد خدمات ، تعرفه ها و قیمت های رهام وب همین حالا با ما تماس بگیرید

02122869661 - 02122869949 - 02122869164

قیمت سئو سایت و تعرفه های سئو سایت یکی از عوامل مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت و سئو توسط مشتریان است. شرکت ها و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی هرساله مبلغ زیادی را صرف هزینه های طراحی سایت و سئو خود میکنند. طبق آمارهای اعلام شده از سوی رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سهم ایران از ترافیک کلی گوگل ۳٫۱ درصد است و از سوی دیگر ۶۲٫۱۵ درصد از ترافیک گوگل مربوط به خدمات موتور جستجو است. در طی روز ۹ میلیارد جستجو در موتور جستجوی Google انجام می‌شود که سهم ایران در حدود ۲۸۰ میلیون جستجو سهم کاربران ایرانی است. این آمارها بدان معناست که هر ایرانی به طور متوسط در روز 4 جستجو در موتور جستجوی گوگل انجام میدهد.

این حجم از بازدید کاربران ایرانی به وضوح نشان میدهد که امروز تبلیغات در بستر اینترنت به یکی از اثر بخش ترین شیوه های تبلیغاتی تبدیل شده است. کسب و کارهای متنوعی امروزه وب سایت خود را مرجعی معتبر از معرفی برندشان میدانند و سالیانه هزینه ی زیادی را صرف میکنند تا تنها در صفحات ابتدایی گوگل با جستجو کاربران نمایش داده شوند. گستردگی شبکه ی اینترنت باعث شده افراد برای کوچکترین نیاز هایشان در فضای وب جستجو کنند.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل فرایندی زمان بر است. بنابراین اگر تصمیم به سئو سایت خود دارید باید در این مرحله از بهینه سازی سایت خود شکیبا باشید. قیمت سئو سایت یکی از فاکتور های تاثیر گذار در انتخاب مشتریان است و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. عواملی مثل:

1- کیفیت و سطح سئو:  فرایند سئو پیشرفته یا مقدماتی بر روی سایت اجرا خواهد شد؟

2- چگالی رقابت کلمات کلیدی: زقبای وب سایت شما بر روی چه کلماتی کار میکنند و کلمات مورد نظر شما از لحاظ میزان جستجو در چه سطحی قرار دارند؟

3- تعداد کلمات کلیدی برای انجام سئو: چه تعداد کلمات کلیدی را در نظر دارید برای وب سایت خود سئو کنید؟

4- شرکت ارائه دهنده خدمات سئو: با چه شرکتی میل به همکاری در سئو وب سایت خود را دارید؟

5- رزومه و نمونه کار شرکت طراحی سایت و سئو: سطح کیفی کار و نمونه کارهای واقعی شرکت در چه حد است؟

 

قیمت سئو سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

در فرایند سئو باید اولویت را بر کیفیت سئو بگذاریم و کیفیت را فدای کمیت اجرای آن نکنیم. چرا که در صورتیکه شرکت طراحی سایت و سئو در نحوه انجام سئو دانش فنی لازم و کافی را نداشته باشد نمیتواند نتیجه ی مطلوبی را برای شما ایجاد کند و در این میان تنها شما هزینه ای انجام داده اید که نتایجی در پی نداشته است. برخی لغات از لحاظ سرچ در موتورهای جستجویی چون گوگل بسیار رقابتی هستند و برای بهینه سازی وب سایت خود برای این کلمات باید هزینه های بیشتری را پرداخت کنید. میزان رقابت در سرچ یک لغت از طریق بررسی ها و انالیز هایی که تیم سئو انجام میدهد مشخص میشود. بنابراین منطقی نیست برای برآورد هزینه سئو وب سایت از اعداد و ارقام مشخصی بدون بررسی رقبا استفاده نمود. همچنین در طی فرایند بررسی کلمات کلیدی اگر کلمه خاصی مدنظرتان نیست و یا نمیدانید بهترین کلمات برای شما کدامند میتوانید از مشاوره ی رایگان و جلسات حضوری آنالیز سئو سایت توسط تیم سئو  رهام وب استفاده کنید.نکات مهم در بهینه سازی وبسایت

سئو(SEO) یک وب سایت مسئله ایست که این روزها به یکی از مهمترین مسائل یک صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجو گوگل باشید. قطعا همه به دنبال رسیدن به رتبه اول گوگل هستیم.

پلن های تخفیفی بهینه سازی وب سایت (SEO)

سئو(SEO) یک وب سایت مسئله ایست که این روزها به یکی از مهمترین مسائل یک صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجو گوگل باشید. قطعا همه به دنبال رسیدن به رتبه اول گوگل هستیم.

10 درصد تخفیف

سه ماهه

20 درصد تخفیف

شش ماهه

30 درصد تخفیف

یک ساله

جدیدترین نمونه کارها

طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن تماس بگیرید 02188651381
09122268212 - 02188651381
کارشناس فروش