» » طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت چیست و داشتن وب سایت چه مزایایی دارد؟ چرا من و یا شرکت من نیاز به طراحی سایت دارد؟ طراحی سایت چه مزایا و معایبی برای من خواهد داشت ؟ طراحی سایت خوب و حرفه ای چه میزان هزینه ای را در نیاز دارد؟ یک شرکت طراحی سایت حرفه ای چه خصوصیاتی دارد؟
آیا به داشتن یک وب سایت برای خودتان فکر کرده اید؟ اینها اولین سوالاتی است که پس از تصمیم گرفتن برای داشتن یک  وب سایت ممکن است از ذهن شما بگذرد! web design
Rated 5/5 based on 399 reviews

وب سایت چیست؟

ساده ترین تعریف از یک وب سایت می تواند کلمه کاتالوگ آنلاین باشد . تا به حال به داشتن یک کاتالوگ زیبا با تصاویر و رنگهای جذاب از محصولات و خدماتتان فکر کرده اید؟ برای داشتن یک کاتالوگ حرفه ای قطعا به یک گرافیست یا طراح نیاز دارید که با استفاده از تصاویر محصولات و خدمات شما بتواند شما را بهتر معرفی کند و بخش مهمی که در کاتالوگ معمولا وجود دارد اطلاعات تماس صاحب کالا و خدمات است. اما نکته مهم این است که چگونه این کاتالوگ ها را به دست مشتریان برسانیم ؟؟
و این نقطه ای تمایز مهم یک کاتالوگ معمولی و یک کاتالوگ آنلاین (وب سایت) است. مهمترین مزیت طراحی سایت این است که مشتریان بالقوه به راحتی میتونند وب سایت شما رو پیدا کنند محصولات و خدمات شما را 24 ساعته ببینند و به اطلاعات تماس شما به راحتی دسترسی پیدا کنند.

وب سایت شامل یک یا چندین صفحه وب است که در آن شما میتوانید خدمات و محصولات و یا سازمان خود را معرفی کنید ، از طریق آن با مشتریان خود در ارتباط باشید ، پیام ها سفارشات ، نظرات و انتقادات مشتریان خود را دریافت کنید و به صورت 24 ساعته در دسترس باشید. امروزه داشتن یک سایت برای هر شرکت و سازمانی لازم است و طراحی سایت به روز و مدرن نشان دهنده اعتبار و به روز بودن آن شرکت یا سازمان است. 
 
 


نمونه کارها آخرین

دکتر رضا زمانیان

php , Html5 ,Css3 , javascript

شرکت زیست نگاه پردیس جم

php , Html5 ,Css3 , javascript