1. »
 2. » طراحی اپلیکیشن در شیراز

طراحی اپلیکیشن در شیراز

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد خدمات ، تعرفه ها و قیمت های رهام وب همین حالا با ما تماس بگیرید

02122869661 - 02122869949 - 02122869164

برای برخی افراد، فکر ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای از ابتدا به نظر می رسد که یک کار خسته کننده، پیچیده و پرهزینه است.
اما اینطور نیست! قبل از ایجاد یک اپلیکیشن، ابتدا باید آن را طراحی کنید. مهم است که هر مرحله را برنامه ریزی کنید و در برخی موارد ممکن است بخواهید عقب نشینی کنید و آنچه که در حال ساخت است، را مجدد بررسی کنید.
اگر شما در عصر رقابتی امروز یک کسب و کار دارید پس نیاز به یک اپلیکیشن اختصاصی، دیگر نباید یک گزینه برای شما باشد، بلکه یک ضرورت است.
انتظار می رود که تا چندین سال آینده میزان دانلود برنامه های جهانی بسیار افزایش پیدا کند و شرکت هایی که یک اپلیکیشن حرفه ای در زمینه کسب و کار خود ندارند شاهد پیامدهای شدیدی برای ارائه ی خدمات و محصولات خود به مشتریان باشند.
داشتن یک استراتژی اپلیکشین موبایل ضروری است، زیرا تحقیقات نشان می دهد که کاربران 90 درصد وقت خود را در برنامه ها در مقایسه با گشت و گذار در اینترنت صرف می کنند.

هنگامی که کاربران بیشتر وقت خود را صرف استفاده از برنامه های مختلف تلفن همراه می کنند، چرا اپلیکیشن شما در معرض دید کاربران نباشد؟

مزایای یک طراحی اپلیکیشن خوب

یک اپلیکیشن خوب به مشتریان شما کمک بیشتری می کند
 • استراتژی های بازاریابی را بهبود می بخشد،
 • به مشتریان شما ارزش می دهد،
 • آگاهی از برند شما
 • افزایش مشارکت مشتری
 • وفاداری و ایجاد یک یا چند مزیت رقابتی

طراحی اپلیکیشن در شیراز را چگونه و از کجا می توان شروع کرد؟

دو مرحله برای ساخت هر اپلیکیشن وجود دارد:
طراحی اپلیکیشن در شیراز
 • استراتژی طراحی برنامه موبایل
این مرحله آینده و مسیر را برای رسیدن به مقصد تعیین می کند. شما فقط نمی توانید یک برنامه ایجاد کنید، زیرا رقیب شما یک نفر نیست. رقیب شما ممکن است یک هدف تجاری و استراتژی متفاوت داشته باشد که کاملا متفاوت از شماست. پس این مرحله باید آگاهانه و با در نظر گرفتن تمام جوامع تعیین شود.
استراتژی ساخت اپلیکیشن در شیراز یا هر شهر و استان دیگر تنها با یک طراحی مناسب و آگاهانه و اطلاع رسانی افراد می تواند راه مطمئنی برای رسیدن به موفقیت باشد.

 
بله موفقیت یا شکست برنامه شما وابسته به استراتژی است، زیرا همه چیز به استراتژی مرتبط خواهد شد.
اگر در پیاده سازی استراتژی سردرگم هستید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید می توانید همین حالا با کارشناسان رهام وب تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و تجارب خود را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند و در صورت نیاز جلسه ی تحلیل فنی تنظیم گردد و در خدمت شما باشیم، حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید.
 • فرآیند ساخت اپلیکیشن
شرکت رهام وب در زمینه طراحی اپلیکیشن در شیراز با بهره گیری از دانش روز به تمامی نیازهای شما برای گسترش و رونق کسب و کارتان پاسخ داده و ثابت می کند که یکی از برترین های طراحی اپلیکیشن شیراز است. طراحی اپلیکیشن های موبایل، را تیم برنامه نویس رهام وب همگام با استاندارد های روز، مناسب برای تمامی اقشار جامعه و با نسل های متفاوت و قابل پیاده سازی روی پلتفرم های مختلف انجام می دهند.
ما همه این ویژگی های فنی را با یک استراتژی هدفمند در طراحی اپلیکیشن به خدمت تجارت شما در می آوریم تا شاهد تاثیر بسزای آن در رونق کسب و کار خود باشید.
ما برای برای تولید اپلیکیشن اندروید از زبان برنامه نویسی اندروید – جاوا بر روی فریم ورک اندروید استدیو و برای برنامه نویسی از زبان برنامه نویسی ios استفاده می کنیم.
طراحی اپلیکیشن هم مانند طراحی وب سایت می تواند براساس کاربرد اپلیکیشن به چند نوع مختلف تقسیم بندی شود. طراحی اپلیکیشن: 
 • فروشگاهی
 • شرکتی
 • خدماتی
 • بازی (شرکت رهام وب در این زمینه فعالیت نمی کند)
و با توجه به نوع سیستم عامل تلفن های همراه دو نوع طراحی اپلیکیشن برای اندوروید و IOS  وجود دارد که هر دو نوع طراحی اپلیکیشن در شیراز توسط ما انجام می شود . تجربه این سال های ما بیانگر این است که اگر می خواهید قسمت اعظم بازار را در اختیار داشته باشید بهتر است هر دو را در کنار یکدیگر به مشتریان ارائه دهید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد خدمات ، تعرفه ها و قیمت های رهام وب همین حالا با ما تماس بگیرید

021 - 88652508

هزینه طراحی اپلیکیشن در شیراز و چرا رهام وب

بیان هزینه دقیق طراحی اپلیکیشن در شیراز ممکن نیست زیرا هزینه طراحی اپلیکیشن در شیراز و یا هر شهر و استان دیگر با توجه به نوع و امکاناتی که نیاز دارید و طراحی اختصاصی متغیر می باشد.
طراحی یک اپلیکیشن شاید بخش مهمی از کل فرآیند طراحی است زیرا تبدیل نیازهای نرم افزاری به طرح های کاربر پسند و مناسب بسیار زمانبر است بخاطر همین در بسیاری از شرکت های برنامه نویسی طراح رابط کاربری یا به اصطلاح فردی که گرافیک اپلکیشن ها و وب سایت را طراحی میکند وجود ندارد و شخص برنامه نویس یا تیم برنامه نویسی با تکیه بر تجربه و پروژه های مشابه با استفاده از دیزاین های آماده گرافیک پروژه را انجام میدهند.
اما به دلیل دانش ناکافی برنامه نویس در طراحی استاندارد ui و ux اپلیکیشن، نتیجه کار مطلوب مشتری نخواهد شد و اپلیکیشن طراحی شده از لحاظ گرافیک توانایی رقابت با نمونه ها مشابه خود از لحاظ کارکرد را ندارد. اما رهام وب با تیم متخصص در زمینه Ui/Ux ,و ارایه راهکارهای طراح این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی اپلیکیشن موبایل خود را به سرعت نیازهای خود را به قاب های زیبا و طرح های طراحی برنامه تبدیل کنید که به شما امکان تجسم تجربه کاربر و مدل های تعامل را دهد. درباره تیم ما بیشتر بدانید

مزایای داشتن اپلیکیشن برای کسب و کارتان

دستیابی به مشتریان بیشتر

دستیابی به مشتریان بیشتر

مشتریان در انتخاب فروشگاه عواملی چون قیمت مناسب، کیفیت و رفاه را در نظر می گیرند. این در حالیست که فروش شما با یک اپلیکیشن هم رفاه، هم امکان ارائه تخفیف ها را همراه خود خواهد داشت.

کسب درآمد از اپلیکیشن

کسب درآمد از اپلیکیشن

فروش آنلاین موجب شد که بسیاری از محصولات مخصوصا محصولات مجازی به جای یک بار فروش هزاران بار به فروش برسند. آنلاین بودن فروش شما یک مزیت رقابتی برای پیشی گرفتن از رقبایتان هست

محصولات را به نمایش بگذارید

محصولات را به نمایش بگذارید

با ارتقای فناوری فروش بسیاری از محصولات به سمت اینترنتی شدن است. این موج آنلاین کردن محصولات به مرور همه گیر خواهد شد. همین حالا و قبل از رقبایتان محصولاتتان را در بستر آنلاین به نمایش بگذارید

طراحی اپلیکیشن در شیراز

 شرکت رهام وب در زمینه طراحی اپلیکیشن شیراز بهترین راه حل ها را برای گسترش و شناخته شدن محصول و خدماتتان روی پرکاربردترین وسیله ارتباطی یعنی موبایل عرضه می کند. ما به وسیله سرویس توسعه نرم افزار موبایل و ارائه مشاوره های نرم افزاری هدفمند به شرکت های تجاری و سازمان ها کمک می کنیم تا بهترین راه حل را در زمینه نرم افزار های موبایل داشته باشید. همگام با رهام وب طراحی اپلیکیشن شیراز ساخت , اجرا و توسعه اپلیکیشن موبایل مورد نظرتان مطابق با استاندارد های روز دنیا و جدیدترین نگارش سیستم عامل ها انجام میشود . طراحی اپلیکیشن حرفه ای توسط مهندسین مجرب ما به گونه ای انجام میشود تا در بهبود رتبه سایت , سرویس های بازاریابی و تبلیغات آنلاین و ارتقا کسب و کار آنلاین شما تاثیرگذار باشد .با ما همگام شوید.
طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل شیراز

گسترش گوشی های هوشمند بین مردم باعث شده تا کسب و کار های مختلف به دنبال استفاده از اپلیکیشن های موبایل در جهت افزایش ارتباط با مشتری رشد و گسترش پیداکند. تمرکز اصلی رهام وب طراحی اپلیکیشن شیراز بر طراحی اپلیکیشن موبایل است و ما برنامه نویسی موبایل را با توجه به سلیقه شما و استفاده از آخرین تکنولوژی ها و بهترین تکنیک های کدنویسی و اجرا می کنیم. شرکت ها و برند های بزرگی کارشان رابه ما سپرده اند و خوشحالیم که توانسته ایم در زمینه ی طراحی اپلیکیشن موبایل و ساخت نرم افزار های گوشی پیشگام باشیم. تعداد بالای نمونه کار های ما در طراحی اپلیکیشن شیراز با موضوعات و مختلف و تجربه ی ما برای اجرای پروژه شما و ساخت نرم افزار موبایل اختصاصی تان از دستاورد های افتخارامیز ماست. با همراهی رهام وب (طراحی اپلیکیشن شیراز) داشتن یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای برند شما و حضور روی گوشی هوشمند مشتریان تان دور از دسترس نیست. 

پلن های طراحی اپلیکیشن

تیم فنی رهام وب با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مشتریان گرامی پروژه های اندروید را با زبان برنامه نویسی JAVA و پروژه های iOS را با زبان برنامه نویسی swift آغاز خواهد کرد

اپلیکیشن IOS اختصاصی

اپلیکیشن IOS شرکتی

اپلیکیشن Android اختصاصی

اپلیکیشن Android شرکتی

جدیدترین نمونه کارها

طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن تماس بگیرید 02188651381
09122268212 - 02188651381
کارشناس فروش