» » سفارش ساخت ربات تلگرام

سفارش ساخت ربات تلگرام

آیا یک پروژه زیبا و خلاق می خواهید؟

سفارش ساخت ربات تلگرام

امتیاز 4.6 /5 از 316 رای

با سفارش ساخت ربات تلگرام امکانات بسیار زیادی را میتوانید داشته باشید که این بستگی به نوع و زمینه فعالیت کارفرما دارد.شرکت رهام وب در زمینه سفارش ساخت ربات تلگرام متناسب با شغل شما پکیج ویژه طراحی میکند با قیمت های فوق العاده مناسب به شما ارائه میدهد. گروه فنی رهام وب در تلاش هستند تا بهترین امکانات را با سفارش ساخت ربات تلگرام در اختیار شما قراردهد.
برخی ار این امکانات شامل:
امکانات چند عکسی و توضیحات :میتوانید در ربات برای هر پست در کانال چند تصویر،چند ویدئو و توضیحات اضافه کنید.
امکان نظر دهی : کاربر میتواند در کانال تلگرام شما برای پست ها نظر ثبت کند و نظرات دیگران را ببیند.
امکان درج لگوی شما روی تصاویر محل:با ثبت پست روی تمام تصاویر محصول لگو،تصویر یا نوشته مورد نظر شما حک میشود.
بطور کلی با سفارش ساخت ربات تلگرام ما این امکان را برای شما فراهم میکنیم تا بتوانید براحتی وارد ربات تلگرام شوید، اطلاعات مربوط به محصول خود را وارد کنید،تصویر اصلی محصول را برای ربات میفرستید،ویژگی های محصول خود را وارد کنید و در نهایت با کلیک روی دکمه " تایید و ارسال " براحتی محصول بصورت همزمان روی وب سایت ، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام خود قرار دهید.به عبارتی دیگر با کمک سفارش ساخت ربات تلگرام میتوانید یک سیستم مدیریت راحت و آسان برای تمامی قسمت های فعال در فضای مجازی داشته باشید.
کارشناسان رهام وب آماده پاسخگویی به سوالات و آشنایی بیشتر شما در زمینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و سفارش ساخت ربات تلگرام به شما عزیزان میباشند.برای اطلاع از قیمت های جشنواره سفارش ساخت ربات تلگرام با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
تلفن تماس دفتر تهران : 22197147-021 | 09120225094
تلفن تماس دفتر شیراز :38308963-071 | 09173027031
 

طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، شرکت طراحی سایت، هزینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن در تهران

آشنایی با تلگرام:

یکی دیگر از برنامه هایی که کابران زیادی از آن استفاده میکند برنامه تلگرام است. امروزه تلگرام اساسی ترین ابزار ارتباط ایرانیان شده است و تقریبا کسی نیست که نام تلگرام برایش نا آشنا باشد. به همین دلیل بستر تلگرام یکی از بهترین بسترها برای فروش و تبلیغات است.افرادی که از تلگرام برای جذب مشتری استفاده میکنند بعد از گذشت مدت زمانی تمایل به جذب نیرویی جهت کنترل و انجام مدیریت کانال تلگرام خود دارند.
فعالیت کانال ها در تلگرام بسیار فراگیر شده است اما ربات ها هنوز هم جایگاه ویژهی خود را در کسب و کار ها دارند و مهم ترین مزیت آنها نسبت به کانال ها ، دریافت پیام از سمت کاربر و ارسال پاسخ هوشمندانه به آن است.ربات های تلگرام امکان ارتباط هوشمند با کاربران را دارد و میتواند محصولات و خدمات شما را به بهترین شکل و راحت ترین شکل به کاربران معرفی کند. امکانات بسیار زیادی مانند فروش و هر فعالیت که در سایت های بزرگ انجام می شود را از طریق سفارش ساخت ربات تلگرام میتوان انجام داد.

آخرین نمونه کارها