» » شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید

شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید

امتیاز 4.9 /5 از 351 رای

مراحل تولید یک اپلیکیشن

هدفتان را بشناسید

قرار است از اپلیکیشن خود چه توقعاتی داشته باشید ؟ قرار است کاربران هدف شما چه کسانی باشند ؟ آیا منابع مورد نیاز را دارا می باشید ؟  قبل از شروع راه اندازی یک اپلیکیشن سوالات بالا را از خود بپرسید و برای خود مشخص کنید که قرار است اپلیکیشنی که به آن فکر میکنید چه تاثیری بر کسب و کار شما بگذارد و برای رسیدن به نتایج خوب حتما زمان بندی مشخص و دقیقی برای خود داشته باشید .

طراحی صفحات اپلیکیشن

یک طرح اولیه از اپلیکیشن از نظر تجربه کابری و ارتباط پذیری با کاربر طراحی می گردد که برای مشتری ارسال گردیده و بر اساس نیاز و نظر مشتری ویرایش گردیده و طرح نهایی تایید می شود .

توسعه و پیاده سازی

طرح نهایی بدست آمده و تایید شده از سوی مشتری تولید و به مرحله اجرا می رسد . بخش های مورد نیاز توسعه می یابد و به مشتری تحویل داده می شود . نظرات او بررسی و بر اساس آنها بخش ها مد نظر توسعه بیشتری یافته و یا ویرایش می گردد.

تست و بررسی

آزمایش نسخه نهایی تولید شده بوسیله گروهی متخصص و بررسی و رفع مشکلات پیش آمده و تحویل نسخه نهایی به مشتری جهت استفاده و همراهی او جهت انتشار و اپلیکشین در بستری قوی و متناسب با اهداف و خواسته های او .

پشتیبانی

بررسی نظرات و بازخوردها و ایجاد تغییرات مورد نیاز بر اساس آنها و پیش بینی و رفع ایرادات احتمالی متناسب با نیازهای کاربران و توسعه بخش های مختلف بر اساس اهداف مشتری و بازخورد مشتریان .

 

هزینه طراحی اپلیکیشن چطور تعیین می شود ؟

برای شناخت نبض بازار و قیمت ها بهتر است به چند نکته ای که شرکت ها بر اساس آن به شما قیمت می دهند توجه داشته باشید :

امکانات و ویژگی های مورد نیاز شما

اندروید و آی او اس بودن آن

زمان انجام پروژه

طراحی لوگو اختصاصی

تکنولوژی و متد های مورد استفاده

استفاده از طرح های آماده یا اختصاصی بودن آن

و....

فریب قیمت ها را نخورید ...

اینکه هر شرکتی ارزان ترین و یا گران ترین قیمت ها را به شما پیشنهاد دهد و شما آن را به عنوان شرکت مورد نظر خود انتخاب کنید کاملا اشتباه است . هر شرکتی بر اساس سیاست های و ساختار کاری خود و بر اساس اعتباری که دارند به شما پیشنهاد قیمت می دهند .

ممکن است اپلیکیشن مورد نظر شما توسط یک دانشجو نیز طراحی شود و نیاز به پرداخت آنچنانی نداشته باشد اینکه به یک فرد و یا به یک شرکت معتبر اعتماد کنید امری است که باید در مورد آن تحقیق نمایید و قبل از آن می بایست نیازهای خود را دقیقا مشخص کنید تا در بعد از شروع مرحله تولید دچار مشکل نگردید .

 

 

 

خلاصه کلام اینکه با متخصصین مشورت نمایید و توقعاتتان از اپلیکیشنی که میخواهید برای آنها بازگو کنید و پیشنهادات و راه های پیش روی خود را بررسی و بهترین گزینه را انتخاب نمایید .

 

شرکت طراحی اپلیکیشن رهام وب در شیراز و تهران با چندین سال سابقه در این زمینه و تولید اپلیکیشن هایی قوی و کاربردی بر اساس جدید ترین متد های طراحی روز آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیر می باشد . جهت اطمینان از کیفیت کار ما به نمونه کارهای اپلیکیشن ما سری بزنید .سبقت از رقبا

با قرار دادن کسب و کارتان بر روی گوشی همراه مشتری، از رقبایتان متمایز می شوید.

ارتباط مداوم با مشتری

اپلیکیشن کسب و کار شما همیشه نام شما را به مشتری یادآوری می کند.

به روز رسانی

مشتریان هر لحظه لیست به روز خدمات شما را می بینند و از اخبار شما مطلع می شوند.

کاهش هزینه تبلیغات

هزینه چاپ کاتالوگ حذف شده و کاتالوگ دیجیتال شما بر روی موبایل مشتری قرار می گیرد.

- ویژگی اپلیکیشن های رهام وب

کسب تجربه ای متفاوت با طراحی اپلکیشن توسط تیم رهام وب 
 • حجم مناسب
 • سرعت بالا
 • قابل اجرا بر روی تمامی دستگاه ها
 • بهینه در مصرف باتری
 • تجربه کاربری بالا
 • طراحی رقابت پذیر

مزایای طراحی اپلیکیشن

چند مورد از اینکه چرا و به چه دلایلی باید یک اپلیکیشن برای کسب و کار خود داشته باشید را برایتان شرح داده ایم 
 • دستیابی به مشتریان بیشتر
 • ایران بیش از 50 میلیون کاربر فعال در حوزه تلفن های هماه داراست و این بدان معنی است که یک بازار بزرگ را برای جذب مشتری پیش روی شماست
 • تبلیغاتی موثر و قوی
 • با ارائه تخفیف و محصولات جدید و معرفی مزایای خدمات و محصولات شما نسبت به سایرین با کمترین هزینه به راحتی بازارهدف خود را تحت تاثیر برند خود قرار میدهید
 • از رقبا یک قدم جلوتری
 • اینکه بتوانید علاوه بر حوزه های دیگر کسب و کار خود الکترونیکی خود را رشد دهید و مشتریان زیادی جذب کنید شک نکنید شما چندین قدم از رقبایتان جلوتر هستید
 • معرفی آسان خدمات و محصولات
 • به راحتی محصولات و خدمات خود را در اختیار کاربران خود قرار می دهید و تغییرات ، تخفیف ها و ویژگی ها جدید و یا هر چیز دیگری را به آنها با چند کلیک اطلاع دهید
 • کسب درآمد بهتر
 • با جذب کاربران بیشتر طبیعتا مشتریان شما افزایش می یابند و کسب درآمد بهتری و فروش قوی تری را به دنبال خواهید داشت .

آخرین نمونه کارها

مگا تجارت

Java, Swift,PHP,Json

بانک مشاغل کوبیا

Java, Swift,PHP,Json