» » شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید

شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مراحل تولید یک اپلیکیشن

هدفتان را بشناسید

قرار است از اپلیکیشن خود چه توقعاتی داشته باشید ؟ قرار است کاربران هدف شما چه کسانی باشند ؟ آیا منابع مورد نیاز را دارا می باشید ؟  قبل از شروع راه اندازی یک اپلیکیشن سوالات بالا را از خود بپرسید و برای خود مشخص کنید که قرار است اپلیکیشنی که به آن فکر میکنید چه تاثیری بر کسب و کار شما بگذارد و برای رسیدن به نتایج خوب حتما زمان بندی مشخص و دقیقی برای خود داشته باشید .

طراحی صفحات اپلیکیشن

یک طرح اولیه از اپلیکیشن از نظر تجربه کابری و ارتباط پذیری با کاربر طراحی می گردد که برای مشتری ارسال گردیده و بر اساس نیاز و نظر مشتری ویرایش گردیده و طرح نهایی تایید می شود .

توسعه و پیاده سازی

طرح نهایی بدست آمده و تایید شده از سوی مشتری تولید و به مرحله اجرا می رسد . بخش های مورد نیاز توسعه می یابد و به مشتری تحویل داده می شود . نظرات او بررسی و بر اساس آنها بخش ها مد نظر توسعه بیشتری یافته و یا ویرایش می گردد.

تست و بررسی

آزمایش نسخه نهایی تولید شده بوسیله گروهی متخصص و بررسی و رفع مشکلات پیش آمده و تحویل نسخه نهایی به مشتری جهت استفاده و همراهی او جهت انتشار و اپلیکشین در بستری قوی و متناسب با اهداف و خواسته های او .

پشتیبانی

بررسی نظرات و بازخوردها و ایجاد تغییرات مورد نیاز بر اساس آنها و پیش بینی و رفع ایرادات احتمالی متناسب با نیازهای کاربران و توسعه بخش های مختلف بر اساس اهداف مشتری و بازخورد مشتریان .

 

هزینه طراحی اپلیکیشن چطور تعیین می شود ؟

برای شناخت نبض بازار و قیمت ها بهتر است به چند نکته ای که شرکت ها بر اساس آن به شما قیمت می دهند توجه داشته باشید :

امکانات و ویژگی های مورد نیاز شما

اندروید و آی او اس بودن آن

زمان انجام پروژه

طراحی لوگو اختصاصی

تکنولوژی و متد های مورد استفاده

استفاده از طرح های آماده یا اختصاصی بودن آن

و....

فریب قیمت ها را نخورید ...

اینکه هر شرکتی ارزان ترین و یا گران ترین قیمت ها را به شما پیشنهاد دهد و شما آن را به عنوان شرکت مورد نظر خود انتخاب کنید کاملا اشتباه است . هر شرکتی بر اساس سیاست های و ساختار کاری خود و بر اساس اعتباری که دارند به شما پیشنهاد قیمت می دهند .

ممکن است اپلیکیشن مورد نظر شما توسط یک دانشجو نیز طراحی شود و نیاز به پرداخت آنچنانی نداشته باشد اینکه به یک فرد و یا به یک شرکت معتبر اعتماد کنید امری است که باید در مورد آن تحقیق نمایید و قبل از آن می بایست نیازهای خود را دقیقا مشخص کنید تا در بعد از شروع مرحله تولید دچار مشکل نگردید .

 

 

 

خلاصه کلام اینکه با متخصصین مشورت نمایید و توقعاتتان از اپلیکیشنی که میخواهید برای آنها بازگو کنید و پیشنهادات و راه های پیش روی خود را بررسی و بهترین گزینه را انتخاب نمایید .

 

شرکت طراحی اپلیکیشن رهام وب در شیراز و تهران با چندین سال سابقه در این زمینه و تولید اپلیکیشن هایی قوی و کاربردی بر اساس جدید ترین متد های طراحی روز آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیر می باشد . جهت اطمینان از کیفیت کار ما به نمونه کارهای اپلیکیشن ما سری بزنید .


مزایای داشتن اپلیکیشن برای کسب و کارتان

اپلیکیشن ابزار تبلیغاتی

اپلیکیشن یک ابزار حیاتی در تبلیغات شماست و مشتریان شما هر لحظه لیست به روز محصولات و خدمات شما را می بینند و از جدیدترین اخبار شما مطلع می شوند.

وب سایت های موبایل پسند

اپلیکیشن یک ابزار حیاتی در تبلیغات شماست و مشتریان شما هر لحظه لیست به روز محصولات و خدمات شما را می بینند و از جدیدترین اخبار شما مطلع می شوند.

مشارکت با سایر همکاران

اپلیکیشن کسب و کار شما همیشه نام شما را به مشتری یادآوری می کند. و می تواند از محصولات به روز شما مطلع شود و این راهی برای کسب درآمد شماست

محصولات را به نمایش بگذارید

امروزه داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی بسیار رایج شده است و برای کسب و کار شما اپلیکیشن نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های امروزی است

کسب درآمد از اپلیکیشن

اپلیکیشن کسب و کار شما همیشه نام شما را به مشتری یادآوری می کند. و می تواند از محصولات به روز شما مطلع شود و این راهی برای کسب درآمد شماست

دستیابی به مشتریان بیشتر

امروزه داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی بسیار رایج شده است و برای کسب و کار شما اپلیکیشن نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های امروزی است

- ویژگی اپلیکیشن های رهام وب
کسب تجربه ای متفاوت با طراحی اپلکیشن توسط تیم رهام وب 

برای طراحی سایت و اپلیکیشن با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان داشته باشید

021-22862477
مزایای طراحی اپلیکیشن
چند مورد از اینکه چرا و به چه دلایلی باید یک اپلیکیشن برای کسب و کار خود داشته باشید را برایتان شرح داده ایم 

پلن های طراحی اپلیکیشن

تیم فنی رهام وب با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مشتریان گرامی پروژه های اندروید را با زبان برنامه نویسی JAVA و پروژه های iOS را با زبان برنامه نویسی swift آغاز خواهد کرد

اپلیکیشن IOS اختصاصی

اپلیکیشن IOS شرکتی

اپلیکیشن Android اختصاصی

اپلیکیشن Android شرکتی

جدیدترین نمونه کارها