1. » »
  2. » طراحی اپلیکیشن مانند snap و Tap30 :

طراحی اپلیکیشن مانند snap و Tap30 :

طراحی اپلیکیشن مانند snap و Tap30 :
کسب و کار به کمک طراحی اپلیکیشن حرفه ای
تیم حرفه ای رهام وب در راستای رونق کسب و کار شما همگام با پیشرفت علم، آماده خدمات رسانی طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios به شما عزیزان میباشد ودر اینجا برخی از ایده های موفق در این زمینه را به شما معرفی میکند.
مدتی پیش در آمریکا سرویسی بنام Uber را اندازی شد. این ایده مربوط به شخصی بنام اوبر بود، این ایده کاملا ساده ولی خلاقانه بود. سفارش تاکسی به کمک اپلیکیشن موبایل. این استارت آپ با استقبال فوق العاده خوبی روبرو شد و در کشورهای دیگری هم اجرا شد.
 

ایده اوبر بشدت فراگیر شد وشرکت های زیادی در سراسر جهان تلاش کردند تا مجموعه ای شبیه آن را راه اندازی کنند .شرکت هایی همانند lyft و didi و... و حالا چندی است که استارت آپ های تازه نفس بنام Snap و Tap30 همانند ایده اوبر وارد ایران شده است. این ها سرویس های مبتنی بر مکان است و با توجه به مکان کنونی فرد امکاناتی را برای آن فرد فراهم میکند. با استفاده از این برنامه میتوانید به کمک اپلیکیشن موبایل خود در هر جا و هر زمانی که باشید آژانس خود را سفارش دهید. اما این آژنس با آژانس های قبلی و تاکسی های دربستی تفاوت هایی دارد. زمانی که با استفاده از این اپلیکیشن حرفه ای درخواست خود را میخواهید ثبت کنید ، آدرس مبدا و مقصر خود را روی نقش مشخص میکنید و هزینه نسبت به مسیرهمان موقع به شما اعلام میشود. البته این هزینه کمتر از هزینه آژانس و یا تاکسی های دربستی است.
 

پس از ثبت درخواست شما در اپلیکیشن نزدیکترین تاکسی در محدوده شما نمایش داده میشود. بلافاصله درخواست شما روی دستگاه رانندگان مجموعه نقش میبندد و پس از اعلام آمادگی راننده نسبت به درخواست ارسالی،عکس به همراه اطلاعات وی و مدت زمان تقریبی رسیدنش به شما اعلام میشود. با نصب اپلیکیشن تفاوت ها ی دیگری نیز دیده میشود، یکی از آنها استفاده از نقشه گوگل که حالا ترافیک را در لحظه نیز نمایش میدهد میتوان نام برد. و این به معنی مدیدیت زمان است.

 
این اپلیکیشن های حرفه ای تهدیدی برای رانندگان تاکسی ها نیست و از طرف دیگر به نظم در حمل و نقل درون شهری کمک میکند. استفاده از چنین اپلیکیشن های حرفه ای همزامان با راحتی کاربران، در وقت و هزینه صرفه جویی میشود. هنوز هم ایده ها و موارد بسیار زیاده از طرح های این چنینی وجود دارد. رهام وب با مشاوره و طراحی اپلیکیشن های حرفه ای ومتفاوت این زمینه را فراهم میکند تا ایده های خلاقانه شما پیاده سازی شود و به مرحله بهره برداری برسد.

 
جهت طراحی و مشاوره حرفه ای اپلیکیشن با ما تماس بگیرید.
با تشکر از همراهی شما
رهام وب

مقالات مشابه

کارشناس فروش