1. » »
  2. » تفاوت وب سایت با وب اپلیکیشن چیست؟

تفاوت وب سایت با وب اپلیکیشن چیست؟

 

می توان گفت که تاکید وب سایت بر محتوا می باشد ولی وب اپلیکیشن بر عمل و تعامل تکیه دارد.
تعریف مختصر و کوتاهی را راجع به وب سایت و وب اپلیکیشن داشته باشیم و امیدوارم در پایان بتوانید برداشتی مفید از تفاوت وب سایت با وب اپلیکیشن چیست داشته باشید و در صورت نیاز به راهنمایی و دریافت اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما با کارشناسان رهام وب تماس حاصل نمایید.

وب سایت(Website):

وب سایت فضایی است در اینترنت که یک یا چند صفحه را در خود جا داده است. ساخت وب سایت یک مطلب را برای همه بطور یکسان نمایش می دهد به عبارتی مجموعه از صفحات وب متصل بهم است که شامل یک صفحه اصلی میباشد و معمولا روی یک سرور قرار دارند و به عنوان مجموعه ای از اطلاعات توسط یک فرد، گروه یا سازمان تهیه و نگهداری می شود. وب سایت ها بر محتوا تکیه دارند.برای داشتن یک وب سایت الزاما نیاز به تحلیل خاصی نیست و به راحتی می توان با نصب یک مدیریت محتوا یک وب سایت داشت.

وب اپلیکیشن (Webapplication):

وب اپلیکیشن نرم افزاری است کاربردی که توسط یک مرورگر پشتیبانی می شود و پس از تجزیه تحلیل و بررسی یک مجموعه و مشخص کردن دقیق نقش ها ، عملکردها ، عمل گرها و روال ها برای آن مجموعه طراحی می شود و قابل ارائه در شبکه داخلی و اینترنت می باشد اصولاً مبتنی بر محتوا نیستند و در آنها عملکرد مهم می باشد. وب اپلیکیشن ها بر مبنای داده و رفتارها تکیه دارند و پس از تحلیل رفتارها و خدمات طراحی می شوند و ساختاری تعامل پذیر دارند. شایان ذکر است که وب اپلیکیشن در بستر برنامه تحت شبکه کار می کند.
 
با سپاس از همراهی شما
 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد خدمات ، تعرفه ها و قیمت های رهام وب همین حالا با ما تماس بگیرید

021 - 88652508

مقالات مشابه

کارشناس فروش