1. » »
  2. » کارت ویزیت آنلاین چیست؟

کارت ویزیت آنلاین چیست؟

گم کردن و عدم امکان دسترسی به کارت ویزیت مشکلی است که خیلی از ما با آن مواجه شدیم و یا زمانی که حجم اطلاعات در کارت ویزیت زیاد شود باعث کاهش زیبایی کارت ویزیت میشود.
کارت ویزیت های آنلاین بسیاری از این مشکلات را برطرف میکند و مزایای بیشتری نسبت به کارت های معمولی دارد.شرکت رهام وب در زمینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن خدمات گسترده و ویژه های را به مشتریان خود ارائه میدهد که یکی از این خدمات کارت ویزیت آنلاین است. کارت ویزیت های آنلاین با استفاده از QR code ارائه میشود.
 

QR code چیست؟

رمزینهٔ پاسخ سریع یا QR Code یک رمزینه ماتریسی (یا بارکد دوبُعدی) است که می‌توان آن را با پوینده‌های QR، تلفن همراه دوربین‌دار و تلفن هوشمند بازخوانی کرد. این بارکُدد دربردارندهٔ چیدمانی از نقطه‌های مربع‌شکل ِ سیاه‌رنگ (با نام ماژول) بر روی زمینهٔ سفید است. دادهٔ نهفته می‌تواند نوشته، نشانی وب، پیامک، شماره تلفن، اطلاعات کارت ویزیت یا دادهٔ دیگری باشد. کدهای QR را بر روی تبلیغات نشریات، بیلبوردها، لباس، کارت ویزیت و حتی محصولات برخی فروشگاه‌ها دیده‌اید.
 

 

مزایای سرویس کارت ویزیت آنلاین :
در کارت ویزیت های آنلاین امکان ساخت کد QR برای شخص یا شرکت بر اساس سلیقه خود مشتری وجود دارد. قابلیت استفاده از لوگو در کد QR به برندیگ کمک بسیاری میکند ماندگاری یکی از مزیت های کارت ویزیت آنلاین است و مانند کارت میزت های چاپی گم نمیشود و براحتی می توانید اطلاعات را بر روی تلفن همراه خود ذخیره کنید.
خرسند و سپاسگذاریم از همراهی و اعتماد مشتریان عزیزی که تاکنون توانستیم خدمتگذارشان باشیم. برای ارتباط با ما و یا درخواست طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن در تهران و شیراز با ما تماس بگیرید.

شعبه تهران : 88652508-021
شعبه شیراز : 38308963-071

مقالات مشابه

کارشناس فروش