1. » »
  2. » ویژگی های یک سایت موفق

ویژگی های یک سایت موفق

ویژگی یک سایت موفق

 

تا حالا به این فکر کردید یک سایت موفق چه ویژگی هایی داره؟ افزایش تعداد کاربران در فضای وب و انجام بسیاری از فعالیت های سنتی به صورت آنلاین بسیاری از صاحبان کسب و کار را به سمت داشتن یک وب سایت سوق داده است.

طراحی سایت موفق به عوامل مختلفی بستگی دارد. شرکت های طراحی سایت زیادی هستند که خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن های اندروید و ای او اس، سئو و سایر فعالیت های مرتبط با فضای طراحی وب را انجام میدهند.

اینکه شما بتوانید عوامل مهم در طراحییک سایت موفق را بشناسید میتواند کمک بزرگی در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت به شما باشد. اهمیتی ندارد که شرکتی میخواهید در تهران است یا در هرجای دیگر مهم این است که بتواند شما را به اهدافتان برساند .

تنها تفاوت بزرگی که دارد این است که دسترسی شما به شرکتی که در نزدیکی محل زندگی شماست بسیار بهتر است اما مهمترین چیز برای هر کسی رسیدن به نتیجه دلخواه و داشتن یک وب سایت متفاوت و جذاب است .

اگر در تهران زندگی می کنید فقط به فکر طراحی وب سایت در تهران نباشید و به شرکت ها دیگر در سایر نقاط نیز فکر کنید . پس با ما همراه باشید تا ویژگی های یک سایت موفق را بهتر بشناسید:


هدف گذاری هدف گذاری صحیح وب سایت


تعیین درست کارکرد یک وب سایت مهم ترین عامل در طراحی یک سایت موفق است. ما قبل از طراحی یک سایت باید گروه مخاطبین سایت خود را به خوبی بشناسیم. چه افرادی و با چه اهدافی ممکن است از وب سایت ما بازدید کنند؟ با شناخت خوب از کاربران خود میتوانیم معماری سایت را به صوت استاندارد طراحی کرده و محتوای مناسب برای مخاطبین خود تولید کنیم.


سرعت سایتسرعت بارگزاری وب سایت


یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی بهینه سازی سایت سرعت بارگزاری آن است. تصور کنید وب سایتی دارید با بهترین محتوا اما انقدر سرعت لود سایت شما زیاد است که کاربران در اولین ورود به سایت شما بدون آنکه گشت و گذاری در سایت داشته باشند از وب سایت سریعا خارج میشوند که این منجر به افزایش نرخ bounce rate (ضریب خروج) وب سایتتان میشود.

هرچه درصد این شاخص به 100% نزدیک تر باشد یعنی آنکه کاربران سایت مدت زمان کمی را در سایت سپری میکنند و به سرعت از وب سایتتان خارج میشوند.

 

رابط کاربری UIوUX مناسب


یکی از المان های تاثیر گذار در طراحی یک سایت موفق رعایت قواعد ui و ux در آن است. Ui مخفف عبارت user interface design به معنای رابط کاربری است و به بخشی در طراحی وب گفته میشود که کاربر میبیند.

Ux مخفف عبارت user experience  و به معنای تجربه کاربری و در فضای وب اشاره به چیدمان المان های مختلف سایت یا فضای اپلیکیشن دارد به نحوی که کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن به هدف خود در وب سایت یا اپلیکیشن دست پیدا کند. برای مثال بتواند در یک فروشگاه اینترنتی با چند کلیک آسان محصول مورد نظر خود را سفارش دهد.


جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد خدمات ، تعرفه ها و قیمت های رهام وب همین حالا با ما تماس بگیرید

021 - 88652508

هاستهاست


Hosting و یا همان فضای میزبانی نیز یکی از فاکتور های مهم برای داشتن یک وب سایت موفق است. اینکه وب سایت شما چه نوع سرور، هاست و پهنای پاندی را نیاز دارد به نوع وب سایت شما و تعداد کاربران فعال احتمالی سایتتان بستگی دارد. شما میتوانید بعد از طراحی سایت با شرکت مجری پروژه صحبت کرده و در رابطه با تهیه هاست مناسب اطلاعات و مشاوره های لازم را دریافت کنید.


با سئو محبوب گوگل شوید

اگر به فکر کسب درآمد از طریق وب سایت خود هستید سئو و بهینه سازی سایت را فراموش نکنید. گوگل هر ساله با اجرای الگوریتم های سئو خود که بعضا ناشناخته نیز هستند وب سایت های زیادی را از صدر نشینی در نتایج جستجو خارج میکند.

وب سایت هایی که با استفاده از ترفند های نادرست سئو مانند سئوکلاه سیاه سعی میکنند در کمترین زمان بهترین نتیجه سئو را بگیرند یا وب سایت هایی با محتوا ضعیف و غیر جذاب برای کاربران از جمله سایت هایی هستند که از چشم ربات های گوگل پنهان نمی مانند.

انجام بهینه سازی اصولی این فرصت را برای شما فراهم میکند که در فضای وب شناخته شده و بتوانید کسب و کار خود را به مشتریان بیشتری معرفی کنید. " سئو سایت در شیراز و تهران بوسیله تیم رهام وب برای رساندن شما به بهترین جایگاه و رونق کسب و کار شما "
مقالات مشابه

کارشناس فروش