1. » »
  2. » تاثیر w3c در سئو

تاثیر w3c در سئو

سایت validator.w3.org ، یک ابزار بسیار محبوب و رایگان جهت اسکن کدهای صفحات وب شما می باشد تا اطمینان حاصل کنید، تمام صفحات وب سایت با استانداردهای وب ساخته شده اند. اگر وب سایت شما این استانداردها را دنبال کند، احتمال بیشتری وجود دارد که سایت شما در سیستم عامل های مختلف و مرورگرهای اصلی به ویژه فایرفاکس و سافاری به درستی به کاربران نمایش داده شود. به طور کلی، اعتبار( W3C (Wide Web Consortium به عنوان معیار مهمی برای ربات های موتورهای جستجو می باشد.

 
وجود عناصر نامناسب توزیع شده، تگ های بسته نشده، پارامترهای ناشناخته و ... اینها همه اشتباهات در کد HTML هستند که ممکن است روی نحوه نمایش صفحه وب در مرورگر ها تاثیر بگذارد.
استدلال های زیادی وجود دارد که آیا یک سایت حاوی کدهای استاندارد در رتبه بندی موتورهای جستجوگر تاثیر دارد یا خیر. اخیرا مت کاتز، مهندس نرم افزار گوگل، گفته است که اعتبار سنجی W3C بر رتبه بندی موتورهای جستجو تاثیر نمی گذارد ولی بسیاری از افراد بر این باور هستند که داشتن یک وب سایت با یک سورس کد استاندارد، رتبه بندی موتورهای جستجو را افزایش خواهد داد و یک عامل مهم در رتبه بندی سایت محسوب می شود. این در واقع نادرست است. یک سورس کد استاندارد به ربات های موتورهای جستجو کمک می کند که وب سایت شما را راحت تر بخوانند و درک کنند و همچنین آنها را به درستی هدایت کنند.
 جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد خدمات ، تعرفه ها و قیمت های رهام وب همین حالا با ما تماس بگیرید

021 - 88652508

مقالات مشابه

کارشناس فروش