1. »
  2. » امکانات نسخه جدید جیمیل

امکانات نسخه جدید جیمیل

 

 
نسخه جدید سرویس ایمیل جیمیل با چندین ویژگی جدید منتشر شد که در این خبر به بعضی از ویژگی های این نسخه جدید می پردازیم:
- حالت محرمانه
این ویژگی که شاید جالب ترین قابلیت جدید جیمیل می باشد به شما این امکان را میده تا ایمیل های مهم یا خصوصی خود را به صورت زماندار ارسال کنید. در این حالت شما می توانید تعیین کنید که ایمیل های شما بعداز مثلا یک هفته منقضی شود.
نکته ای که جالبست اینه، ایمیلی که به این شکل ارسال شده است امکان فورواد، کپی یا چاپ شدن را نخواهد داشت و همچنین گیرنده برای مشاهده ایمیل، باید احراز هویت کند تا در صورت هک شدن حساب کاربری گیرنده، کسی قادر به مشاهده ایمیل شما نباشد.

- بازطراحی پیام های امنیتی
در بروزرسانی جدید جیمیل، ایمیل هایی که احتمال خطرناک بودن آنها از لحاظ امنیتی وجود دارد با شکل جدید و مشخص تری به کاربر نمایش داده می شود.

- یادآوری کردن ایمیل های ازدست رفته
 بااین ویژگی، ایمیل هایی که ممکن است از چشم شما دور بماند، به شما یادآوری شده و به بالای لیست ایمیل ها منتقل خواهند شد تا از روی اتفاق یا حواس پرتی، هیچ ایمیل مهمی را ازدست ندهید.
 
- پاسخ های هوشمند
با این قابلیت، جیمیل براساس محتوای ایمیل دریافتی شما، پاسخ هایی را به صورت خودکار پیشنهاد می دهد تا در صورت تمایل بتوانید، با استفاده از پاسخ های پیشنهادی، در زمان خود صرفه جویی کنید.

- الویت بندی نوتیفکیشن ها
 با کمک این قابلیت، جیمیل تنها ایمیل های مهم را به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

- ویژگی Snooze
با این قابلیت می توانید، خواندن بعضی از ایمیل ها را به آینده موکول کنید، برای مثال وقتی ایمیلی، دریافت کنید می توانید با این امکان جدید جیمیل، مجددا ایمیل دریافتی را در تاریخ مورد نظراتان مطالعه کنید.
 

مقالات مشابه

کارشناس فروش