1. » »
 2. » علت اختلاف قیمت طراحی سایت در چیست

علت اختلاف قیمت طراحی سایت در چیست

http:// علت اختلاف قیمت طراحی سایت در چیست
پاسخ :
شرکت هایی که خدمات طراحی سایت را با قیمت های پایین ارائه میدهند عموما توسط مدیرت محتوا های رایج نوشته میشوند و یا با بهره گیری از نرم افزارهای آماده مخصوصا open source ظرف مدت زمان کوتاهی در اختیار کارفرما قرار میگیرد.
در این روش های طراحی سایت به دلیل رعایت نشدن اصوال طراحی مناسب وبدون در نظر گرفتن مواردی همانند سئو و بهینه سازی باعث میشود که کیفیت پایین باشد و خواسته ی کارفرما را تامین نکند.
این امکان هم وجود دارد که طراحی سایت توسط افرادی انجام شده باشد که دارای تجربه کافی برای طراحی وب و رعایت اصول بهینه سازی و سئو نیستند وتنها برای تجربه کاری خود دست به طراحی سایت می زنند.تمامی این موارد باعث میشود که قیمت های واقعی برای داشتن یک ایده از دسترس افراد خارج شود و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی باعث شکست پروژه و ایده کارفرمایان میشود.
 
 
 

 
 
 علت اختلاف قیمت طراحی سایت در چیست
 پارامتر های مؤثر در انتخاب یک شرکت طراحی سایت
با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروزه اکثر شرکت ها رو به سوی استفاده از شبکه جهانی و گسترده اینترنت آورده اند و برای ترویج کسب و کار خود و شناخته شدن از این روش بهره میگیرند. متناسب با پیدایش این نیاز شرکت هایی که ارئه دهنده طراحی سایت هستند فعالیت خود را آغاز میکنند.مسئله مهم و حائز اهمیت این است که اکثر مشتریان اطلاعات کافی از در زمینه ی تفاوت های فنی و خدماتی ندارند .

 
کیفیت طراحی سایت، کیفیت خدمات پشتیبانی، تعهد کاری ،پاسخگویی دقیق در اسرع وقت ،خروجی مناسب از جمله عواملی هستند که در قیمت طراحی سایت تاثیر بسزایی دارند.این مورد را در نظر داشته باشیم که سطح توانایی های شرکت طراح سایت بر کیفیت خروجی بسیار تاثیر گذار است.
موارد و امکانات مورد نیاز و درخواستی مشتری اولین موردی است که باعث بالا و پایین شدن قیمت میگردد.
با درنظر گرفتن برخی خدمات از قبیل:
 • تجریه و تحلیل طرح و ایده مشتری بصورت کامل
 • طراحی گرافیک سایت
 •  ارائه Demo به مشتری
 • برنامه نویسی مصابق با استاندارد های بروز
 • رعایت قوانین در بهینه سازی سایت
 •  بکارگیری گرافیک جذاب و قوی در طراحی سایت
 • انالیز و بررسی رقبای مشتری
 • تامین امنیت وب سایت
 • ارائه خدمات 24 ساعته
 • پشتیبانی قوی و به موقع
در نظر بگیرید اینها بخشی از نمایی بیرونی از یک طراحی سایت حرفه ای میباشد. شما به عنوان مشتری زمانی که طرحی را برای اجرا بصورت طراحی وب سایت در نظر میگیرید،چه هدفی از این طراحی سایت دارید؟
برای رسیدن به هدف شاید هزینه بیشتری پرداخت کنید اما با اطمینان خاطر قدم در این مسیر میگذارید.
پس در انتخاب خود دقت کنید.مشاورین رهام وب پاسخگوی دیگر سوالات شما میباشند.با مراجعه به صفحه تماس با ما راه های ارتباطی در اختیار شما قرار دارد.
 
با سپاس از همراهی شما
رهام وب

جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد خدمات ، تعرفه ها و قیمت های رهام وب همین حالا با ما تماس بگیرید

021 - 88652508

مقالات مشابه

کارشناس فروش