1. » »
  2. » آموزش پین کردن مخاطب در تلگرام

آموزش پین کردن مخاطب در تلگرام

 

آموزش پین کردن مخاطب در تلگرام

 

ممکن است با اشخاصی تماس بسیاری دارید و نیز در تلگرام خود کانال ها و گروه های زیادی داشته باشید که صفحه مربوط به شخص مورد نظرتان به انتهای لیست میرود.
با استفاده از پین کردن مخاطب میتوانید همیشه پیام های او را در ابتدای لیست قرار دهید.
در ادامه روش پین کردن مخاطب در تلگرام را آموزش خواهیم داد.

نسخه دسکتاپ

برای این که یکی از مخاطبین خود را پین کنید، کافیست از سمت چپ روی مخاطب مورد نظرتان را انتخاب کنید و روی آن کلیک راست کنید و سپس گزینه PIN to top را انتخاب کنید.
با این کار، مخاطب مورد نظر ابتدای لیست قرار خواهد گرفت. برای اینکه بفهمید کدام یک از مخاطبین شما در لیست پین ها قرار گرفته اند کافیست به گوشه سمت راست مخاطب نگاه کنید.(آیکن پین یا همان سنجاق مرسوم به سمت راست مخاطب اضافه می شود)

برای اینکه فرد مورد نظر را از حالت پین خارج کنید، کافیست دوباره روی مخاطب راست کلیک کنید و بعد، گزینه unpin را انتخاب کنید.


نسخه اندروید

برای شروع ابتدا لیست مخاطبین خود را بیاورید تا بتوانید مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید. روی مخاطب مورد نظر با انگشت ضربه زده و چند ثانیه آن را بگیرید تا منوی مربوط به مخاطب باز شود.
برای اینکه فرد مورد نظر را پین کنید، کافیست روی گزینه pin to top ضربه بزنید تا فرد در لیست اولیه قرار گیرد. بعد از پین کردن علامت پین شدن یا همان سنجاق مرسوم در کنار مخاطب دیده می شود.
اما برای خارج کردن از حالت پین، کافیست دوباره روی نام مخاطب مورد نظر ضربه بزنید و دوباره چند ثانیه آن را نگهدارید تا منو مجددا مشاهده شود.
حالا از بین گزینه ها، گزینه ی unpin from top را انتخاب کنید، فرد مورد نظر از لیست افراد پین شده خارج خواهد شد.

نکته مهم این است که شما تنها قادر خواهید بود که 5 نفر از مخاطبین را پین کنید و تلگرام به شما اجازه ی پین کردن افراد بیش از این تعداد را نخواهد داد. 

 

آموزش پین کردن مخاطب در تلگرام

مقالات مشابه

کارشناس فروش