1. » »
  2. » چگونه طراح سایت شویم

چگونه طراح سایت شویم

به عقیده بنده طراحی سایت یک شغل نیست !! طراحی سایت یک هنر محسوب میشه . هنری که بیشترین چیزی که احتیاج داره پشتکاره و علاقه است. یک طراح سایت خوب باید علاقه داشته باشه تا با خلق هر قسمتی از صفحه وب به وجد بیاد و با کامل شدن هر صفحه از وب سایت گویی بخشی از وجود بچه ای رو تکمیل کرده است .

 
 
طراحان سایت معمولا صفحات وب را مانند فرزندان خود دوست دارند ، در غیر این صورت افراد در این حرفه ماندگار نخواهند بود چراکه کار برایشان خسته کننده می شود. از علاقه و پشتکار که بگذریم و تخصصی تر به این موضوع نگاه کنیم ، فردی که قصد ورود به این حرفه را دارد ابتدا بهتر است که تفاوت دقیق برنامه نویس سایت و طراحی سایت را بداند و در یک تصمیم درست مسیر خود را انتخاب کند.
 

 
 
یک وب سایت از دو بخش تشکیل می شود :
بخش اول همین خروجی و ظاهری است که شما با وارد شدن به وب سایت آن را می بینید و بخش دوم قسمت مدیریت وب سایت است که از طریق آن میتوان وب سایت را به روزرسانی کرد و تغییراتی را در آن اعمال کرد. شما هنگام انتخاب شغل طراحی سایت و تصمیم برای یادگیری آن باید این تصمیم را بگیرید که در کدام بخش تمایل به فعالیت دارید.

 
اگر بیشتر به کارهای گرافیکی و ظاهر و زیبایی وب سایت علاقه دارید به سراغ زبان های html , css , javascript , jquery , ...  بروید ... اما اگر بیشتر تمایل به سر در آوردن از نوع کارکرد یک سایت دارید بهتر است به سراغ برنامه نویسی بروید که می تونید زبان php یا  asp  رو انتخاب کنید البته صحبت کردن در مورد یادگیری این زبان ها نیز نیاز به صحبت کاملا مفصلی را دارد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد خدمات ، تعرفه ها و قیمت های رهام وب همین حالا با ما تماس بگیرید

021 - 88652508

مقالات مشابه

کارشناس فروش